Logo
Balıkesir'in En Çok Takip Edilen Haber Portalı

VALİ YAZICI’DAN KARLA MÜCADELE EKİPLERİNE ZİYARET

Giriş Tarihi : 10-1-2017
VALİ YAZICI’DAN KARLA MÜCADELE EKİPLERİNE ZİYARET

Vali Ersin Yazıcı, yoğun kar yağışı sonrasında aralıksız çalışmalarına devam eden 112 Acil Çağrı Merkezi ile İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünde incelemelerde bulundu.

Çağrı Alım Merkezinde 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Tamer Eroğlu ve diğer yetkililerden bilgi alan Vali Yazıcı; vatandaşlar tarafından yapılan acil çağrıların, Merkez'de görevli personel tarafından yapılan sevk ve koordinesini yerinde inceledi. Vali Yazıcı, 112 Acil Çağrı Merkezi'nin hayata geçirilmesiyle, kurumlar arasındaki koordinasyonun hızlı ve etkin bir şekilde temin edileceğini, dolayısıyla olası hadiselere müdahale konusunda ciddi bir zaman ve kaynak tasarrufu sağlanacağını söyledi. Ziyaretin ardından İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü  (AFAD) hizmet binasına geçen Vali Yazıcı,  İl Afet ve Acil Durum Müdürü Bayram Şahin'den çalışmalar hakkında bilgi aldı. Vali Yazıcı, kuruma ait binaları gezerek, personel ile tanıştı. Kullanılan araç ve gereçleri inceledi. Daha sonra İl Afet ve Acil Durum Müdürü Bayram Şahin tarafından çalışmaları hakkında Vali Yazıcı'ya brifing verildi.

 ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ

İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünün doğal afet ve diğer olumsuzluklara karşı her an hazır olduğunu söyleyen Vali Yazıcı, "AFAD acil durumlara müdahale, arama-kurtarma ve yardım faaliyetlerinde önde gelen kurumlarımızdan biri. Görevinizi çok önemsiyorum. Hassasiyetle çalıştığınıza inancım tam. Özverili çalışmalarından dolayı kurumumuzun idarecilerine ve personeline teşekkür ediyorum." dedi.  Vali Yazıcı ziyaretinde Balıkesir İl Afet ve Acil Durum Müdürü Bayram Şahin'den karla mücadele ve müdahale çalışmaları hakkında da bilgi aldı.

Habere Yorum Yazın

Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Güvenlik Kodu = 9454
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.226.41.91)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
Etiketler :
1. ŞEHİDİMİZİ UĞURLADIK
2. BAKAN ÖZHASEKİ BÜYÜKŞEHİR’İ ZİYARET ETTİ
3. BALIKESİR EMİTT’E KATILIYOR
4. BÜYÜKŞEHİR’DEN ŞEHİT VE AFRİN DUYARLILIĞI
5. KAFAOĞLU ÇOCUKLARIN MUTLULUKLARINA ORTAK
6. 4.Karesi Çocuk Tiyatro Oyunları Festivali başladı
6. ANALI BABALI DERSLER BAŞLIYOR
7. BAŞKAN YILMAZ’DAN ÇAT KAPI EV ZİYARETLERİ
8. ARSENİKLİ SU TEPKİSİ
Copyright ©2015 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Gazeteyenisöz internet sitesinde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları Sembol Ajans'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Balıkesir Web Tasarımı      Sanal Sunucu Hizmeti