Logo
Balıkesir'in En Çok Takip Edilen Haber Portalı

Ah be Zekai Abi...

Giriş Tarihi : 17-3-2017
Ah be Zekai Abi...

Her hıyarım var diyene tuz alıp koşarsan, işte böyle olur. ERDOĞAN’IN SAHİP ÇIKTIĞI FİLM GİŞEDE ÇAKMAZ. Zekai Kafaoğlu’nun besleme medyası Kafaoğlu’nu kollayacağız diye gişede çakılan Reis filmini bile Cumhurbaşkanı Erdoğan’a maletmeye çalışıyor. Akıl var mantık var; Cumhurbaşkanımızn bir sözüyle milyonlarca insan sokaklara dökülüp kendini tankların altına attı. Onun sahip çıktığı film 70 bin seyircide kalır mı?

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nu kollama derdine düşen “Kafaoğlu medyası”nın iyice şirazesi kaydı. Pişti haberlerle YENİSÖZ’e saldıran Kafaoğlucular, gişede tarihi başarısızlıkla yüzleşen Reis filmini bile Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın himayesinde göstermeye çalışıyor. Oysa gerçek ulusal medyada da çarşaf çarşaf yazılıp çizildi.
 
YİNE OFSAYTA DÜŞTÜ
 
Allah aşkına bir düşünün. Cumhurbaşkanımız oyuncu ve teknik ekip kalitesiyle 3. sınıf bu filme sahip çıkacak, o film de gişede hezimet yaşayacak. Sizin aklınız alıyor mu? Her konuda olduğu gibi burada da ofsayta düşen Zekai Kafaoğlu, yine her hıyarım var diyene tuz alıp koştu ve belediyesi borçlarla cebelleşirken bir ton parayı Reha’nın ekibine kaptırdı.
 
Şekerim sen 
siyasete 
girme
parana bak
 
Yok efen­dim sayın baş­kan Zekai Ka­fa­oğ­lu sa­na­ta ve sa­nat­çı­ya şöyle değer verdi, yerel basın Ka­fa­oğ­lu’na böyle ka­ra­la­ma kam­pan­ya­sı dü­zen­le­di, yok şer odak­la­rı, yok be­ton­te­pe­de­ki ha­ri­ku­la­de eser... Yahu Reha, bir film­de oy­na­mış­sın zaten gi­şe­de çak­mış­sın. Ka­fa­oğ­lu’nun Al­tı­ey­lül Be­le­di­ye­si­ni de pun­du­na ge­ti­rip Ba­lı­ke­sir’de döne döne 3 gün 3 gece Cum­hur­baş­ka­nı gibi gez­miş­sin, yeme içme, otel be­da­va... Bir­şey dedik mi? Pa­ra­na bak­sa­na kar­de­şim. Sa­na­ne Ka­fa­oğ­lu’nun sanat ese­rin­den?
 
Bir sen eksiktin BE Reha!
 
Kafaoğlu’nun yandaşları ile yandaş olma çabalarındaki ayyaş Ö.Ö yetmiyormuş gibi bir de başımıza “Şekerim Reha” çıktı. Reha Beyoğlu facebook’tan YENİSÖZ’e atarlandı.

Habere Yorum Yazın

Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Güvenlik Kodu = 8407
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:23.22.240.119)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
Etiketler :
1. EDREMİT’TEKİ AİLE DRAMI YÜREK BURKUYOR
2. BALIKESİR ŞEHİDİNE AĞLIYOR
3. BALIKESİRLİ GENÇ O SES’TE DEVAM EDİYOR
4. DİYARBAKIR’A TAKVİYE F-16’LAR GÖNDERİLDİ
5. HARÇLIKLARI İLE ENGELLİ SANDALYESİ ALDILAR
6. TCDD’DEN UYARI
6. ARSENİKLİ SU TEPKİSİ
7. ENERJİ KAYNAKLARINI EĞLENEREK ÖĞRENİYORLAR
8. EN YÜKSEK DASK TALEBİ BALIKESİR’DEN
Copyright ©2015 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Gazeteyenisöz internet sitesinde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları Sembol Ajans'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Balıkesir Web Tasarımı      Sanal Sunucu Hizmeti