Logo
Balıkesir'in En Çok Takip Edilen Haber Portalı

Bakan Müezzinoğlu:

Giriş Tarihi : 19-3-2017
Bakan Müezzinoğlu:

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Cumhuriyet Halk Partisi niye rahatsız? Son 30 yıldır hep korku cümleleri söylüyor. Cesaret cümleleri söylemiyor" Bakan Müezzinoğlu, Balıkesir’in Erdek ilçesi Öğretmenevi’nde vatandaşlara hitap etti.

Müezzinoğlu, referandumda millet ile birlikte yürüyeceklerini söyleyerek, "Biz Hollanda ile yarışırız, biz Almanya ile yarışırız, biz Fransa ile yarışırız. Biz millete güveniyoruz. 2023'de dünyanın en güçlü ilk 10 ekonomisi diyoruz. Bundan Almanya, Fransa rahatsız. Tüp geçitlerinden, duble yollarından, şehir hastanelerinden, ihracatının 36 milyardan 150 milyara çıkışından rahatsız. Onu anlıyorum da içerideki Fransızlar niye rahatsız onu anlamakta zorlanıyorum. Cumhuriyet Halk Partisi niye rahatsız? Son 30 yıldır hep korku cümleleri söylüyor. Cesaret cümleleri söylemiyor. Laiklik elden gidecek diye korkar, cumhuriyet elden gidecek diye korkar. Kendin kork da milleti korkutmaya çalışma" dedi.

'Tek Adam' eleştirilerine cevap veren Bakan Müezzinoğlu, "Tek adamlığa karşıyız diyorlar. Karşıysan CHP'ye bir eşbaşkan daha koy. Madem karşısın, HDP ile bir çok konuda anlaşıyorsunuz. CHP'ye de bir eş başkan koyun. Bu milletin aklı ile dalga geçmeye hakkınız yok. Mahalle muhtarı tektir, Balıkesir'in Büyükşehir Belediye Başkanı tektir, cumhurun başkanı da tek olacaktır" şeklinde konuştu. (İHA)

Habere Yorum Yazın

Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Güvenlik Kodu = 7349
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.227.48.147)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
Etiketler :
1. ZEYTİN DALI’YLA AFRİN’E GİRDİK KANDİL’DEN ÇIKACAĞIZ
2. TÜRK İBARESİNİN KALDIRILMAK İSTENMESİNDEN RAHATSIZIZ
3. MARKO PAŞA MÜZİKALİ MEST ETTİ
4. BALIKESİR KADIN ESNAF SAYISINDA 5. SIRADA
5. TOKİ 173 İŞ YERİ İLE 42 KONUTU SATIŞA ÇIKARDI
6. ATAHAN: EMNİYET GÜÇLERİMİZİN BİLEĞİNİ HİÇBİR GÜÇ BÜKEMEZ
6. TERÖR ÖRGÜTÜ PROPAGANDASI YAPAN 19 KİŞİ YAKALANDI
7. TONLARCA SAMAN KÜL OLDU
8. DURSUNBEYLİ ÖĞRENCİLERDEN AFRİN’E SELAM
Copyright ©2015 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Gazeteyenisöz internet sitesinde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları Sembol Ajans'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Balıkesir Web Tasarımı      Sanal Sunucu Hizmeti