Logo
Balıkesir'in En Çok Takip Edilen Haber Portalı

Müdürler bir araya geldi

Giriş Tarihi : 20-3-2017
Müdürler bir araya geldi

Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda Edremit’te bulunan resmi ve özel 72 okul ve kurum müdürünün katılımıyla Bengi ve Hedef 3’ te 3 projeleri ile ilgili toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantının başında Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç; BENGİ projesine yapmış oldukları çalışmalardan dolayı okul müdürlerine çok teşekkür etti. Edremit olarak bu projeyi gerçekten sahiplenildiğini ve il genelinde bu projeye verilen önemin fark edildiğini ve bu durumdan çok memnun olduğunu dile getirdi.İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç “İlçemizden güzel başarılar ve örnek projeler çıkması bizleri gururlandırıyor”dedi. Koç, ’Balıkesir Enleri’ projesinde ‘En Kaliteli Okul’ olarak belirlenen Altınoluk Mustafa Erçetin Ortaokulunu ve Hamiyet Ferudun Sözen İlkokulunu tebrik ederek, “Okullarımızın bu başarısına katkıda bulunan başta okul müdürü, öğretmen, öğrenci ve velilerini tebrik ederim.” dedi. Ayrıca Zeytinli Naim Süleymanoğlu İlkokulu Müdürü Yıldız Koçyılmaz Artan’ın hazırladığı Kardeş Okul Projesi Türkiye’de bir ilke imza atmış olduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Koç çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür etti.

İKİNCİ DÖNEM

FAALİYETLER YOĞUN OLACAK

Ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç; okulların sosyal medya kullanımı, süt ve üzüm bilgilerinin girilmesi, resmi yazılarla ilgili iş ve işlemler, milli bayramlar ve törenler gibi konularla ilgili hususlara da değinerek, 2. dönem Edremit’te gerçekleşecek faaliyetlerin oldukça yoğun olduğunu ve hem okullarda hem de İlçe Milli Eğitim bünyesinde hızlı bir tempoyla çalışmaların sürdürüldüğünü belirtti.Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro’da görev yapmakta olan Melek Gülçimen “BENGİ ve Hedef 3’te 3 Projeleri” ile ilgili bugüne kadar yapılan çalışmaların genel bir değerlendirmesini ve projelerin yürütülme sürecini içeren bir sunum yaptı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç Edremit okullarının BENGİ projesine destek verdiğini belirterek; yapılan tüm etkinlik ve çalışmaların bir amaca hizmet etmesi, günlük, rutin eğitim-öğretim faaliyetlerinden faklı olması gerektiğini söyledi. BENGİ projesinin önemle üzerinde durduğu okuma saati etkinlikleri okullarımız tarafından bir plan dâhilinde yapılması, eğitim-öğretim aksatılmadan yürütülmesi gerektiğinin altını çizdi. (İHA)

Habere Yorum Yazın

Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Güvenlik Kodu = 9099
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.81.72.117)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
Etiketler :
1. Karesi Altın Ok İçin Gün Sayıyor
2. ‘Amacımız, Balıkesir’in Evlatları Daha İyi Eğitim Alsın’
3. Şehit Polis Dereli Adına Çam Fidanları Dikildi
4. Dürüstlük Abidesi Köy
5. 13 Aşı Ücretsiz Sunulmakta
6. Liseli Öğrenciler Höşmerim Yaptı
6. Çocuklar Sordu Başkan Uğur, Cevapladı
7. ’Sohbetin Tadı Damağımızda Kaldı’
8. 57. Alaya Vefa Yürüyüşü
Copyright ©2015 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Gazeteyenisöz internet sitesinde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları Sembol Ajans'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Güven Asa Zeytinyağı Fabrikası      Balıkesir Web Tasarımı      Sanal Sunucu Hizmeti