Logo
Balıkesir'in En Çok Takip Edilen Haber Portalı

Müdürler bir araya geldi

Giriş Tarihi : 20-3-2017
Müdürler bir araya geldi

Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda Edremit’te bulunan resmi ve özel 72 okul ve kurum müdürünün katılımıyla Bengi ve Hedef 3’ te 3 projeleri ile ilgili toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantının başında Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç; BENGİ projesine yapmış oldukları çalışmalardan dolayı okul müdürlerine çok teşekkür etti. Edremit olarak bu projeyi gerçekten sahiplenildiğini ve il genelinde bu projeye verilen önemin fark edildiğini ve bu durumdan çok memnun olduğunu dile getirdi.İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç “İlçemizden güzel başarılar ve örnek projeler çıkması bizleri gururlandırıyor”dedi. Koç, ’Balıkesir Enleri’ projesinde ‘En Kaliteli Okul’ olarak belirlenen Altınoluk Mustafa Erçetin Ortaokulunu ve Hamiyet Ferudun Sözen İlkokulunu tebrik ederek, “Okullarımızın bu başarısına katkıda bulunan başta okul müdürü, öğretmen, öğrenci ve velilerini tebrik ederim.” dedi. Ayrıca Zeytinli Naim Süleymanoğlu İlkokulu Müdürü Yıldız Koçyılmaz Artan’ın hazırladığı Kardeş Okul Projesi Türkiye’de bir ilke imza atmış olduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Koç çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür etti.

İKİNCİ DÖNEM

FAALİYETLER YOĞUN OLACAK

Ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç; okulların sosyal medya kullanımı, süt ve üzüm bilgilerinin girilmesi, resmi yazılarla ilgili iş ve işlemler, milli bayramlar ve törenler gibi konularla ilgili hususlara da değinerek, 2. dönem Edremit’te gerçekleşecek faaliyetlerin oldukça yoğun olduğunu ve hem okullarda hem de İlçe Milli Eğitim bünyesinde hızlı bir tempoyla çalışmaların sürdürüldüğünü belirtti.Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro’da görev yapmakta olan Melek Gülçimen “BENGİ ve Hedef 3’te 3 Projeleri” ile ilgili bugüne kadar yapılan çalışmaların genel bir değerlendirmesini ve projelerin yürütülme sürecini içeren bir sunum yaptı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç Edremit okullarının BENGİ projesine destek verdiğini belirterek; yapılan tüm etkinlik ve çalışmaların bir amaca hizmet etmesi, günlük, rutin eğitim-öğretim faaliyetlerinden faklı olması gerektiğini söyledi. BENGİ projesinin önemle üzerinde durduğu okuma saati etkinlikleri okullarımız tarafından bir plan dâhilinde yapılması, eğitim-öğretim aksatılmadan yürütülmesi gerektiğinin altını çizdi. (İHA)

Habere Yorum Yazın

Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Güvenlik Kodu = 2923
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:23.22.240.119)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
Etiketler :
1. EDREMİT’TEKİ AİLE DRAMI YÜREK BURKUYOR
2. BALIKESİR ŞEHİDİNE AĞLIYOR
3. BALIKESİRLİ GENÇ O SES’TE DEVAM EDİYOR
4. DİYARBAKIR’A TAKVİYE F-16’LAR GÖNDERİLDİ
5. HARÇLIKLARI İLE ENGELLİ SANDALYESİ ALDILAR
6. TCDD’DEN UYARI
6. ARSENİKLİ SU TEPKİSİ
7. ENERJİ KAYNAKLARINI EĞLENEREK ÖĞRENİYORLAR
8. EN YÜKSEK DASK TALEBİ BALIKESİR’DEN
Copyright ©2015 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Gazeteyenisöz internet sitesinde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları Sembol Ajans'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Balıkesir Web Tasarımı      Sanal Sunucu Hizmeti