Logo
Balıkesir'in En Çok Takip Edilen Haber Portalı

Genç İmo’dan Alisuuri İlkokulu’na Kütüphane

Giriş Tarihi : 20-4-2017
Genç İmo’dan Alisuuri İlkokulu’na Kütüphane

Balıkesir Üniversitesi(BAUN) Genç İMO Temsilciliği, Alişuuri İlkokulu’ndaki iki sınıfı boyayıp bir sınıfa da kütüphane yapacak.

Balıkesir Üniversitesi(BAUN) Genç İMO Temsilciliği, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Alişuuri İlkokulu’nda iki sınıfı boyayıp bir sınıfı da kütüphane yapacak. BAUN Genç İMO Temsilcisi Ahmet Eken ve Alişuuri İlkokulu Velisi Nursel Dayı’yla birlikte okulda incelemelerde bulundu. Alişuuri İlkokulu anasınıfı ve 4-E sınıflarını boyayacaklarını bir boş sınıfa da kütüphane yapma çalışmalarının 29 Nisan’da başlayacağı ve öğrencilerinde çalışmalara katkı sunacağı belirtildi. Genç İMO Temsilciliğinin kendi imkanlarıyla Alişuuri İlkokulu’ndaki bir boş sınıfı da kütüphane yapacaklarını ifade eden Ahmet Eken, “Çocuklara küçük yaşlarda okuma alışkanlığının kazandırılmasına katkı sağlayacak kütüphaneyi temsilciliğimiz üyeleri tarafından yapılacaktır. Bu kütüphaneden en iyi şekilde istifade etmeleri bizi mutlu edecektir. Ayraca iki sınıfta boyanacak” dedi. 

Habere Yorum Yazın

Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Güvenlik Kodu = 5062
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.226.41.91)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
Etiketler :
1. ŞEHİDİMİZİ UĞURLADIK
2. BAKAN ÖZHASEKİ BÜYÜKŞEHİR’İ ZİYARET ETTİ
3. BALIKESİR EMİTT’E KATILIYOR
4. BÜYÜKŞEHİR’DEN ŞEHİT VE AFRİN DUYARLILIĞI
5. KAFAOĞLU ÇOCUKLARIN MUTLULUKLARINA ORTAK
6. 4.Karesi Çocuk Tiyatro Oyunları Festivali başladı
6. ANALI BABALI DERSLER BAŞLIYOR
7. BAŞKAN YILMAZ’DAN ÇAT KAPI EV ZİYARETLERİ
8. ARSENİKLİ SU TEPKİSİ
Copyright ©2015 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Gazeteyenisöz internet sitesinde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları Sembol Ajans'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Balıkesir Web Tasarımı      Sanal Sunucu Hizmeti