Logo
Balıkesir'in En Çok Takip Edilen Haber Portalı

Genç İmo’dan Alisuuri İlkokulu’na Kütüphane

Giriş Tarihi : 20-4-2017
Genç İmo’dan Alisuuri İlkokulu’na Kütüphane

Balıkesir Üniversitesi(BAUN) Genç İMO Temsilciliği, Alişuuri İlkokulu’ndaki iki sınıfı boyayıp bir sınıfa da kütüphane yapacak.

Balıkesir Üniversitesi(BAUN) Genç İMO Temsilciliği, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Alişuuri İlkokulu’nda iki sınıfı boyayıp bir sınıfı da kütüphane yapacak. BAUN Genç İMO Temsilcisi Ahmet Eken ve Alişuuri İlkokulu Velisi Nursel Dayı’yla birlikte okulda incelemelerde bulundu. Alişuuri İlkokulu anasınıfı ve 4-E sınıflarını boyayacaklarını bir boş sınıfa da kütüphane yapma çalışmalarının 29 Nisan’da başlayacağı ve öğrencilerinde çalışmalara katkı sunacağı belirtildi. Genç İMO Temsilciliğinin kendi imkanlarıyla Alişuuri İlkokulu’ndaki bir boş sınıfı da kütüphane yapacaklarını ifade eden Ahmet Eken, “Çocuklara küçük yaşlarda okuma alışkanlığının kazandırılmasına katkı sağlayacak kütüphaneyi temsilciliğimiz üyeleri tarafından yapılacaktır. Bu kütüphaneden en iyi şekilde istifade etmeleri bizi mutlu edecektir. Ayraca iki sınıfta boyanacak” dedi. 

Habere Yorum Yazın

Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Güvenlik Kodu = 7694
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.224.13.210)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
Etiketler :
1. Türkiye 2 Metre Radyo Kontrollü Planör Şampiyonası Bandırma’da Yapıldı
2. Eğitim Projesi İçin Zirve Yaptılar
3. Prof. Dr. Aktay Termal Tesiste İncelemede Bulundu
4. Ptt’den Vali Yazıcı’ya Ziyaret
5. Ptt’den 177. Yıl Hediyesi
6. Kayalıklardan Düşen Genç 12 Saat Sonra Kurtarıldı
6. Yerel Basın Destek Bekliyor
7. Vali Yazıcı Ayvalık’ta İncelemelerde Bulundu
8. Bu işin içinde vefa da var veda da var
Copyright ©2015 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Gazeteyenisöz internet sitesinde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları Sembol Ajans'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Balıkesir Web Tasarımı      Sanal Sunucu Hizmeti