Logo
Balıkesir'in En Çok Takip Edilen Haber Portalı

Bolluk’ta, Geleneksel Lokma Hayrı

Giriş Tarihi : 20-4-2017
Bolluk’ta, Geleneksel Lokma Hayrı

Gülser-Mehmet Bolluk Anadolu Lisesi’nde her yıl geleneksel hale getirilen lokma hayrı dün yine okul bahçesinde gerçekleşti.

Hayırsever iş adamı ve okulun kurucusu Mehmet Bolluk’un düzenlediği hayırda Altıeylül  Kaymakamı  Dr.Oktay Kaya, Altıeylül Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Berber Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çelik, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Ahmet Cengiz . Mustafa Uras, İL Milli Eğitim Şube Müdürü Mesut Solak ve Hayırsever  Mehmet Bolluk adına damadı Mesut Turhan, veliler ve öğrenciler proğrama katıldı. Programda okul içerisinde bulunan Kültür Sokağı'nın da açılışı yapıldı.

Okul içinde değişimin her zaman devam ettiğini belirten Gülser-Mehmet Bolluk Anadolu Lisesi Okul Müdürü Halil İbrahim Bektaş" Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz lokma hayrını bu senede büyük katılımla gerçekleştirdik. Lokma hayrının yanı sıra okul bünyesinde öğrencilerimizle beraber oluşturduğumuz Kültür Sokağı'nında açılışını yaptık. Burada öğrencilerimiz hem eğleniyor hem de öğreniyorlar" diye konuştu. 

Habere Yorum Yazın

Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Güvenlik Kodu = 5050
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.81.72.117)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
Etiketler :
1. Karesi Altın Ok İçin Gün Sayıyor
2. ‘Amacımız, Balıkesir’in Evlatları Daha İyi Eğitim Alsın’
3. Şehit Polis Dereli Adına Çam Fidanları Dikildi
4. Dürüstlük Abidesi Köy
5. 13 Aşı Ücretsiz Sunulmakta
6. Liseli Öğrenciler Höşmerim Yaptı
6. Çocuklar Sordu Başkan Uğur, Cevapladı
7. ’Sohbetin Tadı Damağımızda Kaldı’
8. 57. Alaya Vefa Yürüyüşü
Copyright ©2015 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Gazeteyenisöz internet sitesinde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları Sembol Ajans'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Güven Asa Zeytinyağı Fabrikası      Balıkesir Web Tasarımı      Sanal Sunucu Hizmeti