Logo
Balıkesir'in En Çok Takip Edilen Haber Portalı

BASİAD Eğitim Çalışmaları Devam Ediyor.

Giriş Tarihi : 20-4-2017
BASİAD Eğitim Çalışmaları Devam Ediyor.

BASİAD Balıkesir Sanayici ve İşadamları Derneği tarafından 2017 eğitim planı çerçevesinde gerçekleştirilen işletme ortağı ve çalışanlarına yönelik eğitim çalışmaları ilgi ve istek ile karşılanıyor. 2017 eğitim çalışmalarından üçüncüsü dün başladı. BASİAD Başkanı Abdullah BEKKİ Balıkesir işletmelerini değişen eğilimleri takip etmek üzere düzenli eğitim faaliyetlerine katılmaları çağrısında bulundu.

BASİAD eğitimleri gelen talepler doğrultusunda şekillenerek devam ediyor. 2017 BASİAD Eğitim planı takvimi ve içeriği ile “Eğitim Akademisi” özelliklerine doğru hızla ilerliyor. Bu çerçevede 19 işletmenin iştiraki ile Perşembe günü İzgören Akademi eğitmenliğinde “Satışın Şifreleri” eğitim çalışması başlatılmıştır.  Eğitimin açılış konuşmasını yapan BASİAD Başkanı Abdullah Bekki: “ 2017 yılında programlı bir şekilde başlattığımız eğitim çalışmalarının bugün üçüncüsünü gerçekleştiriyor olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum. Sizlerin eğitime olan ilgisini görmek beni Balıkesir ve ülkemiz ekonomisinin geleceğine yönelik umutlandırıyor. Eğitim ihtiyacının algılanmış olmasını önemsiyorum. Geçen ay lojistik ve depolama eğitiminin geri dönüşleri çok iyi oldu. Eğitim sonrası eğitime katılanlara her gün e.mail yolu ile 3-4 soru göndererek sürekliliği sağladık ve bilgileri taze tutma gayreti içine girdik.  Yaptığımız işi yaptığımız şekli ile devam ettirmemiz rekabet gücümüzü azaltmaktadır. Bilinmelidir ki eğitim hayat boyu devam eden bir süreçtir. Eğitimi günlük faaliyetlerimizin arasına mutlak almak durumundayız. İşimiz ile ilgili mevzuatı takip etmek, destekleri takip etmekte bir çeşit eğitimdir. Sonucunda bilgi dağarcığımız genişlemiş oluyor. Balıkesir olarak mevzuatın ve desteklerin yeterince takip edilmemesinin olumsuzluklarını da yaşıyoruz. İşimiz ile ilgili alanda bilgili olmak ve bilgiyi taze tutmak zorundayız. Mevzuatı ve yenilikleri takip etmek zorundayız. Bugünkü eğitime katılan arkadaşlarımızı kutluyor ve başarılar diliyorum. Önce sizlere sonra işletmelerimize olumlu katkı yapmasını diliyorum.” dedi.  

Habere Yorum Yazın

Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Güvenlik Kodu = 1797
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.226.41.91)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
Etiketler :
1. ŞEHİDİMİZİ UĞURLADIK
2. BAKAN ÖZHASEKİ BÜYÜKŞEHİR’İ ZİYARET ETTİ
3. BALIKESİR EMİTT’E KATILIYOR
4. BÜYÜKŞEHİR’DEN ŞEHİT VE AFRİN DUYARLILIĞI
5. KAFAOĞLU ÇOCUKLARIN MUTLULUKLARINA ORTAK
6. 4.Karesi Çocuk Tiyatro Oyunları Festivali başladı
6. ANALI BABALI DERSLER BAŞLIYOR
7. BAŞKAN YILMAZ’DAN ÇAT KAPI EV ZİYARETLERİ
8. ARSENİKLİ SU TEPKİSİ
Copyright ©2015 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Gazeteyenisöz internet sitesinde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları Sembol Ajans'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Balıkesir Web Tasarımı      Sanal Sunucu Hizmeti