Logo
Balıkesir'in En Çok Takip Edilen Haber Portalı

Chp’de Kavga Bitmiyor

Giriş Tarihi : 20-4-2017
Chp’de Kavga Bitmiyor

CHP’de gün geçmiyor ki bir kavga gürültü olmasın. Sosyal medya üzerinden atışmayı ve kavgayı alışkanlık haline getiren CHP’de son olay Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan ve İl Gençlik Kolları eski Başkanı Gökhan Karcı arasında yaşandı. Anayasa referandumu sonrasında CHP Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan’ın “Referandum sonuçlarına saygı duyuyorum” kapsamında yaptığı açıklamayı Gökhan Karcı’nın sosyal medyadan eleştirmesi üzerine ikili arasındaki tartışma özelden mesajlaşmayla kavgaya döndü.

KAVGA SOSYAL MEDYAYA TAŞINDI

Gökhan Karcı’nın “Şaibeli referandum sonuçlarını kabul eden bir kişi gelmiş, burada insanlara partililik dersi veriyor. İnsanları, cahil siyaset yapmak damgası vurarak yaftalıyor. İlla bir yerlere aday olarak da siyaset öğrenilmiyor. Sen başkan oldun da siyaset mi öğrendin? Haddini bil!” mesajına sert bir üslupla cevap veren CHP Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan, ““Terbiyesiz, sana haddini bildiririm akıllı ol. Beni zorlama damarıma basma sakın yazma” şeklindeki cevabıyla tansiyon yükseldi. Karcı, mesajlaşmaları paylaşmasıyla kavga sosyal medyaya taşındı.

 

SEVİYE YERLERDE SÜRÜNDÜ

CHP içerisindeki kavga ortamını su yüzüne çıkaran mesajlaşmalarda ikilinin düşük seviyede üslubu ve karşılıklı tehditleri dikkat çekti. CHP Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan, bir dönem İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevi yapmış olan Karcı’ya “Canına okurum senin, adam mısın len sen hödük,” “Akıllı ol, terbiyesiz” “Benim memleketimde bana efelik yapma” sözleri sosyal medyada da eleştiri aldı. İlçe Başkanlığı görevi yapan bir kişinin takındığı üslubu sosyal medyadan eleştirenler Ayan’a “Külhanbeyi” yakıştırması yaptı.  

Habere Yorum Yazın

Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Güvenlik Kodu = 7455
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.80.42.144)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
Etiketler :
1. Başkan Uğur’dan Bayram Mesajı
2. Vali Yazıcı’dan Bayram Kutlaması
3. Balıkesir’in Geleneği Şamlı Panayırı Başlıyor
4. Bandırma Feribot İskelesi’nde Bayram Yoğunluğu
5. Karesi Belediyesinden 500 Çocuğa Bayramlık
6. Hapis Yattı Yine Akıllanmadı
6. Sembol Medya Ailesi İftarda Buluştu
7. Kadir Gecesi’nde Camiler Doldu Taştı
8. Koruyucu Aileler İftarda Buluştu
Copyright ©2015 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Gazeteyenisöz internet sitesinde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları Sembol Ajans'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Güven Asa Zeytinyağı Fabrikası      Balıkesir Web Tasarımı      Sanal Sunucu Hizmeti