Logo
Balıkesir'in En Çok Takip Edilen Haber Portalı

İstihdam Konusunda Projeler Devam Edecek

Giriş Tarihi : 14-7-2017
İstihdam Konusunda Projeler Devam Edecek

Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Temmuz Ayı Toplantısı, Vali Ersin Yazıcı Başkanlığında yapıldı

Balıkesir  Sanayi Odası’nda yapılan toplantıya, Vali Ersin Yazıcı'nın yanı sıra; Balıkesir OSB Yönetim Kurulu Üyeleri ile sanayici ve işadamları katıldı. Toplantıda Balıkesir OSB'nin son durumu hakkında Vali Yazıcı ve  heyete bilgi verildi.

“KAMPANYADAN OLUMLU SONUÇLAR ALDIK”

Yönetim Kurulu ve Müteşebbis Heyet Üyeleri ile el birliği içinde Balıkesir Organize Sanayi Bölgesinin daha iyi imkânlara kavuşması için çalışmaların devam ettiğini belirten Vali Yazıcı, "Türkiye'nin güçlenmesi birilerini rahatsız ediyor. İşte bu yüzden çok daha güçlü olmak zorundayız. Biz büyük bir milletiz, büyük bir ülkeyiz. Güçlü olmanın yolu ve yöntemi başta iyi bir eğitimden geçer. Çalışma hayatında alın teri dökmek isteyen insanımıza destek olmak, istihdamda tutabilmek ve onlara istihdam alanları oluşturabilmek adına  yoğun bir kampanya ile başarılı sonuçlar aldık. 'Çalışma Hayatında Millî Seferberlik Programı' kapsamında Balıkesir olarak verdiğimiz sözümüzü tuttuk.  Çalışmalarımıza birlik ve beraberlik içerisinde devam edeceğiz. Eğitim ve istihdam konusunda projelerimiz artarak devam edecektir. Güçlü bir şekilde yürüdüğümüzü görüyoruz. Toplantımızın başta; Balıkesir Organize Sanayi Bölgesine, Balıkesir'imize, ülkemize, sanayi esnafına-eşrafına ve sanayicilere hayırlı olmasını diliyorum."dedi.

Balıkesir OSB Yönetim Kurulu  Üyeleri yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti belirterek sağlanan birlik ve beraberliğin Balıkesir'e büyük katkı sağlayacağını söylediler. Toplantı gündeminde yer alan maddelerin Yönetim Kurulu tarafından görüşülerek karara bağlanması sonrası, toplantı sona erdi.

Habere Yorum Yazın

Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Güvenlik Kodu = 6739
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.226.41.91)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
Etiketler :
1. ŞEHİDİMİZİ UĞURLADIK
2. BAKAN ÖZHASEKİ BÜYÜKŞEHİR’İ ZİYARET ETTİ
3. BALIKESİR EMİTT’E KATILIYOR
4. BÜYÜKŞEHİR’DEN ŞEHİT VE AFRİN DUYARLILIĞI
5. KAFAOĞLU ÇOCUKLARIN MUTLULUKLARINA ORTAK
6. 4.Karesi Çocuk Tiyatro Oyunları Festivali başladı
6. ANALI BABALI DERSLER BAŞLIYOR
7. BAŞKAN YILMAZ’DAN ÇAT KAPI EV ZİYARETLERİ
8. ARSENİKLİ SU TEPKİSİ
Copyright ©2015 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Gazeteyenisöz internet sitesinde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları Sembol Ajans'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Balıkesir Web Tasarımı      Sanal Sunucu Hizmeti