Logo
Balıkesir'in En Çok Takip Edilen Haber Portalı

İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı Yapıldı

Giriş Tarihi : 9-8-2017
İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı Yapıldı

İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısı, Vali Ersin Yazıcı Başkanlığında yapıldı.

Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine dair kanun çerçevesinde Balıkesir’de spor alanlarında yapılacak spor müsabakalarının güvenliğinin sağlanmasına ilişkin önlemleri gözden geçirmek üzere, Vali Yazıcı Başkanlığında toplantı yapıldı.

 

Valilik Kocaseyit Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Vali Yazıcı'nın yanı sıra, Vali Yardımcısı İsmail Demirhan, Balıkesir Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Baştürk, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Murat Kınay, İl Emniyet Müdür Vekili M. Hakan Zorlu, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdür Vekili Halil İbrahim Koyuncu, İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz, Altıeylül Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Berber, Karesi Belediye Başkan Yardımcısı Mürsel Sabancı, İl Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim Bayar, Spor Güvenlik Şube Müdürü Vekili Abdullah Akçin, Balıkesirspor Kulübü Başkanı Remzi Boncuk, Balıkesirspor Kulüp Müdürü Onur Övge, Balıkesirspor Taraftar ve İktisadi İşler Sorumlusu Sadettin Akbaba, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor temsilcisi Oğuz Toros, Karesi Spor Kulübü Yöneticisi Anıl Uyanık ile diğer ilgililer katıldı.

 

SPOR, BİRLİK VE

BERABERLİĞİN SİMGESİ

 

Vali Yazıcı, toplantının açılışında yaptığı konuşmada 2017-2018 sezonunda gerçekleştirilecek spor müsabakalarının güvenlik tedbirlerinin gerektiği şekilde alınacağını ifade etti.Vali Ersin Yazıcı, sporun amacının dostluğu, birlik ve beraberliği pekiştirmek olduğunu belirterek burada herkese birtakım sorumlulukların düştüğünü ve özellikle sporseverlerin daha fazla duyarlılık göstermesini arzuladıklarını vurguladı.

 

HEPİMİZ SPORA ÇOK

ÖNEM VERİYORUZ

Spor ve şiddetin bir araya gelmemesi gereken kavramlar olduğunu vurgu yapan Vali Yazıcı, "Hepimiz spora çok ama çok önem veriyoruz. Sporda şiddeti önlemek için her zaman iş birliği içerisinde olacağız. Sporu konuştuğumuzda başarının yegane ölçüsü paylaşmak, kucaklaşmak ve uzlaşmak olmalıdır."dedi.

Vali Yazıcı, toplantının ilimiz spor etkinliklerine, sevgi ve dostluğa katkıda bulunması temennisiyle katılımlarından dolayı kurul üyelerine teşekkür etti.

 

ÜYELER TARAFINDAN İMZA ALTINA ALINDI

Yapılan konuşmaların ardından kurul karar taslağı okunarak üyelerin taslak maddeler hakkındaki görüş ve düşünceleri alındı. Kurulun taslak karar metni, ortaya konan görüş ve değerlendirmeler sonucunda üyeler tarafından imza altına alındı.

Habere Yorum Yazın

Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Güvenlik Kodu = 4528
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.227.48.147)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
Etiketler :
1. ZEYTİN DALI’YLA AFRİN’E GİRDİK KANDİL’DEN ÇIKACAĞIZ
2. TÜRK İBARESİNİN KALDIRILMAK İSTENMESİNDEN RAHATSIZIZ
3. MARKO PAŞA MÜZİKALİ MEST ETTİ
4. BALIKESİR KADIN ESNAF SAYISINDA 5. SIRADA
5. TOKİ 173 İŞ YERİ İLE 42 KONUTU SATIŞA ÇIKARDI
6. ATAHAN: EMNİYET GÜÇLERİMİZİN BİLEĞİNİ HİÇBİR GÜÇ BÜKEMEZ
6. TERÖR ÖRGÜTÜ PROPAGANDASI YAPAN 19 KİŞİ YAKALANDI
7. TONLARCA SAMAN KÜL OLDU
8. DURSUNBEYLİ ÖĞRENCİLERDEN AFRİN’E SELAM
Copyright ©2015 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Gazeteyenisöz internet sitesinde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları Sembol Ajans'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Balıkesir Web Tasarımı      Sanal Sunucu Hizmeti