Logo
Balıkesir'in En Çok Takip Edilen Haber Portalı

Devletin Varlık Amacı Vatandaşını Huzurlu ve Mutlu Yaşatmak

Giriş Tarihi : 10-8-2017
Devletin Varlık Amacı Vatandaşını Huzurlu ve Mutlu Yaşatmak

Vali Yazıcı göreve geldiği günden bu yana esnafın ve vatandaşların sorunlarını dinlemeye ve bu doğrultuda çözümler üretmeye devam ediyor.

Vali Ersin Yazıcı, Altıeylül’de Ovabayındır ve Sıvatpınar  Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek, sohbet etti.Vatandaşlarla tek tek ilgilenerek vatandaşların talep ve sorunlarını dinleyen Vali Yazıcı, sorun ve beklentileri imkânlar dâhilinde çözeceklerini ifade etti.

Ziyaret ettiği mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelen Vali Yazıcı, gösterdikleri misafirperverlik ve sıcak karşılamadan dolayı vatandaşlara teşekkür ederek, kurum amirleriyle birlikte vatandaşların taleplerini dinledi. Vatandaşların dile getirdiği sorunların çözümü noktasında ilgililere talimat verdi.

 

TEMEL AMACIMIZ HIZLI VE

KESİNTİSİZ HİZMET SUNMAK

 

Vatandaşların sorunlarını yerinde tespit etmek ve çözüm üretmek amacıyla geceli gündüzlü çalıştıklarını belirten Vali Yazıcı, "Zaman zaman ilçe ve mahalle ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Bugün Altıeylül ilçesi Ovabayındır, Sıvatpınar mahalle sakinleri ve muhtarların sorun ve taleplerini dinlemek, iletilen sorunlara imkânlar ölçüsünde çözüm bulmak için ziyaret gerçekleştirdik. Mahallelerimizde yaşayan sakinlerimizin sorunlarını, taleplerini ilk elden öğrenmek ve değerli çalışma arkadaşlarımızla beraber yine çözüm yollarını, yöntemlerini burada ortaya koymak adına vatandaşlarımızla bir aradayız. Temel amacımız vatandaşlarımıza sağlıklı, hızlı ve kesintisiz hizmet sunmak. Amacımız, vatandaşa hizmeti en sağlıklı ve en verimli bir şekilde ulaştırmaktır. Allah devletimize, milletimize zeval vermesin.Vatandaşlarımızın her zaman olduğu gibi dert ve sıkıntılarını dinleyeceğim, varsa sorunlarına yardımcı olacağız." dedi.

 

DEVLET OLARAK HER ZAMAN

VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ

 

Devletin tüm imkanlarının vatandaşın huzur ve güvenliği için seferber edildiğini belirten Vali Yazıcı, "Bu ziyaretlerdeki amacımız vatandaşlarımızla hasbihal etmek ve dinlemek maksadıyla buraya geldik. Bütün amacımız vatandaşımızı mutlu kılmak. Zaten devletin varlık amacı vatandaşını huzurlu ve mutlu yaşatmak. Devlet olarak her zaman vatandaşlarımızın yanındayız. Vatandaşlarımızın yanında olmak, devletimizin şefkatini, güler yüzünü ve hoşgörüsünü vatandaşlarımıza göstermek ve her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirmek için her zaman bir aradayız.  Bizler hep birlikte Kaymakamımızla, Belediye Başkanımızla, Muhtarlarımızla birlikte halkımızın sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarıyla ilgilenmek bizlerin vazifesidir.  Bu devlet halkımızın hizmetinde.  Dediğim gibi her zaman için kapımız açık. Her zaman için gelebilirsiniz. Sıkıntılarımızı paylaşabiliriz. Ben hepinizi sevgiyle ve saygıyla tekrar selamlıyorum."dedi. Vali Yazıcı, ziyaret ettiği mahallelerde yanına gelen çocuklarla da yakından ilgilenerek çeşitli hediyeler verdi.

 

EN KISA SÜRE İÇERİSİNDE TEKRAR BEKLİYORUZ

Vali Ersin Yazıcı'nın mahallelerini ziyaret etmesinden dolayı heyecanlı oldukları gözlenen vatandaşlar ise kendilerini ziyaret ederek dertlerini ve taleplerini dinleyen Vali Yazıcı'ya teşekkür ettiler. Vali Yazıcı'yı ağırlamaktan ve konuk etmekten dolayı duydukları mutluluğu ifade eden mahalle sakinleri, Vali Yazıcı'yı en kısa süre içerisinde yeniden mahallelerinde görme arzusunda olduklarını belirttiler.

Habere Yorum Yazın

Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Güvenlik Kodu = 9400
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:23.22.240.119)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
Etiketler :
1. EDREMİT’TEKİ AİLE DRAMI YÜREK BURKUYOR
2. BALIKESİR ŞEHİDİNE AĞLIYOR
3. BALIKESİRLİ GENÇ O SES’TE DEVAM EDİYOR
4. DİYARBAKIR’A TAKVİYE F-16’LAR GÖNDERİLDİ
5. HARÇLIKLARI İLE ENGELLİ SANDALYESİ ALDILAR
6. TCDD’DEN UYARI
6. ARSENİKLİ SU TEPKİSİ
7. ENERJİ KAYNAKLARINI EĞLENEREK ÖĞRENİYORLAR
8. EN YÜKSEK DASK TALEBİ BALIKESİR’DEN
Copyright ©2015 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Gazeteyenisöz internet sitesinde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları Sembol Ajans'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Balıkesir Web Tasarımı      Sanal Sunucu Hizmeti