Logo
Balıkesir'in En Çok Takip Edilen Haber Portalı

Büyükşehir 25 Yıllık Mağduriyeti Giderdi

Giriş Tarihi : 10-8-2017
Büyükşehir 25 Yıllık Mağduriyeti Giderdi

25 yıldır büyük bir sorun haline gelen ‘tahsis belgeleri’ne sahip vatandaşların mağduriyeti Karesi AVM’ de noter huzurunda yapılan kura çekimi ile son buldu. Mağdur vatandaşlar, Balıkesir’in parlayan yıldızı Yeni Karesi Konutları’da ev sahibi olacak

1992 yılında başlayan ve 25 yıldır büyük bir sorun haline gelen ‘tahsis belgeleri’ne sahip vatandaşların mağduriyeti Karesi AVM’ de noter huzurunda yapılan kura çekimi ile son buldu. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Balıkesir Toplu Konut Anonim Şirketi tarafından düzenlenen kampanyada, üç farklı tip daire arasında başvuru yapan tahsis belgeli vatandaşlar, özlemini duydukları konutlarına kavuşmak için ilk adımı attı. Yaklaşık 2 saat süren kurada ismi okunan başvuru sahipleri, sahneye çıkarak noter huzurunda kendi dairelerinin kurasını çekti.

KURAYI ÇOCUKLAR ÇEKTİ

Kuraya katılmak için başvuran vatandaşlar, aileleriyle birlikte Karesi AVM’ye gelerek, bizzat çekiliş yaptı. Balıkesir’in parlayan yıldızı Yeni Karesi Konutları’nın sahibi olmanın keyfini aileieriyle birlikte yaşadılar.Kuraya katılan bazı vatandaşlar, kurayı yanlarında getirdikleri çocuklarına çektirdiği programda mutlu anlar yaşandı.

Vatandaşlar, kuradan sonra Büyükşehir Belediyesi ve BALTOK’a teşekkürlerini iletti. 

Habere Yorum Yazın

Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Güvenlik Kodu = 5213
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.234.255.29)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
Etiketler :
1. Doğu Kudüs Filistin’in başkenti ilan edildi
2. ÜNLÜ YÖNETMEN TOPRAĞA VERİLDİ
3. EĞİTİM’E DEVAM
4. YALAN ÇIKTI
5. KAFAOĞLU’NA ZİYARET
6. Startı Esnafta Veriyor
6. HASTALIK SEBEBİYLE ÖLEN ER TOPRAĞA VERİLDİ
7. Kaçakçılar yakalandı
8. HALKIN BÜTÇESİ DEĞİL İSRAF BÜTÇESİ
Copyright ©2015 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Gazeteyenisöz internet sitesinde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları Sembol Ajans'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Balıkesir Web Tasarımı      Sanal Sunucu Hizmeti