Logo
Balıkesir'in En Çok Takip Edilen Haber Portalı

Hizmete Devam

Giriş Tarihi : 9-10-2017
Hizmete Devam

Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, AK Partili ilçe belediye başkanları ve meclis üyeleriyle belediyede yatırımlarla ilgili görüş alışverişi yaptıktan sonra Zağnos Paşa Meydanı’ndaki Çınaraltı Kafe’de kahve keyfi yaptı. Başkan Uğur ve ilçe belediye başkanlarının Çınaraltı Kafe’de olduğunun haberini alan basın mensupları Başkan Uğur ve ekibine eşlik etti. Hakkında çıkan Külliye’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüştü haberlerini değerlendiren Başkan Uğur, “Bunların hepsi hayal ürünü. Biz görevimizin başındayız, hizmete devam ediyoruz” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, kendisini ziyarette gelen AK Partili ilçe belediye başkanları ve belediye meclis üyeleriyle birlikte belediye proje ve yatırımları değerlendirdiği toplantı sonrasında güzel havayı fırsat bilip Zağnos Paşa Meydanı’ndaki Çınaraltı Kafe’de kahve keyfi yaptı. Başkan Uğur ve ilçe belediye başkanlarının Çınaraltı Kafe’de olduğu haberini alan basın mensupları Başkan Uğur ve ilçe belediye başkanlarına eşlik etti. İlçe belediye başkanlarıyla birlikte Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelere yönelik proje ve yatırımlarıyla ilgili görüş alışverişinde bulunmak için bir araya geldiklerini belirten Başkan Uğur, geçtiğimiz haftaya damgasını vuran ve Cumhurbaşkanlığı tarafından da yalanlanan kendisinin Külliye’de Cumhurbaşkanı’yla görüştü haberlerine bir kez daha açıklık getirdi.

 

“BELEDİYE BAŞKANLARIYLA YATIRIMLARI GÖRÜŞTÜK”

 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’la birlikte kutlu yolculuğa devam ettiğini ifade eden Başkan Uğur, “Görevimizin başındayım. Bu kutlu yolculukta Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’la birlikte yola devam ediyoruz. Geçtiğimiz hafta bunu ifade ettik. Bugün de ilçe belediye başkanlarımız ziyaretimize geldiler. İlçelerde yapmış olduğumuz yatırımlarla işlerle ilgili kendileriyle bir görüş alışverişinde bulunduk” dedi.

 

“BUNLARIN HEPSİ HAYAL ÜRÜNÜ”

Geçtiğimiz hafta ulusal basının gündeme getirdiği kendisinin Külliye’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüştü haberlerini “Hayal ürünü” olarak değerlendiren Başkan Uğur, “ Geçtiğimiz hafta Cuma günü Ankara’da Türkiye Belediyeler Birliği’nin meclis toplantısı vardı. Bende istifa eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın yerine birinci Başkanvekili olduğum için vekaleti ben yaptım. Orada da basın mensuplarına gerekli açıklamaları yaptım. Geçtiğimiz Perşembe akşamında ulusal medyada, internet sitelerinde dolaşımda bir haber vardı. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur şu anda külliyede görüşüyor diye. Fakat böyle bir şey olmadığını Cuma günü yapmış olduğumuz Türkiye Belediyeler Birliği toplantısında ifade ettik. Saat 10.00 gibi bir açıklama yapmıştım daha sonra 12.15 gibi Cumhurbaşkanlığı’ndan “Bunların hepsi hayal ürünüdür, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanıyla herhangi bir görüşme olmamıştır” diye Külliye’den de Cumhurbaşkanımızın sözcüsü bir açıklama yaptı” dedi.

 

BELEDİYE BAŞKANLARI BAŞKAN UĞUR’UN YANINDA

 

Görevinin başında olduğunu ve hizmet yolculuğuna devam ettiğini kaydeden Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, “Biz yine görevimizin başındayız, işimize devam ediyoruz. Başladığımız projeler var, bütün belediye başkanlarımızla birlikte. Hizmete devam ediyoruz” dedi. Çınaraltı Kafe’deki buluşmada Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Şimşek, Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, Susurluk Belediye Başkanı Hüseyin Hızlıoğlu, İvrindi Belediye Başkanı Recai Baytar, Gömeç Belediye Başkanı Kazım Aslan, Büyükşehir Belediye Meclis Başkanvekili Ekrem Pehlivan, Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Birol Şahin, ANKA Gençlik Derneği Başkanı Ömer Marmaralı, Karesi Belediye Başkan Yardımcısı Yasin Sağay, Yusuf Hocaoğlu yer aldı. 

Habere Yorum Yazın

Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Güvenlik Kodu = 8744
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:23.22.240.119)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
Etiketler :
1. EDREMİT’TEKİ AİLE DRAMI YÜREK BURKUYOR
2. BALIKESİR ŞEHİDİNE AĞLIYOR
3. BALIKESİRLİ GENÇ O SES’TE DEVAM EDİYOR
4. DİYARBAKIR’A TAKVİYE F-16’LAR GÖNDERİLDİ
5. HARÇLIKLARI İLE ENGELLİ SANDALYESİ ALDILAR
6. TCDD’DEN UYARI
6. ARSENİKLİ SU TEPKİSİ
7. ENERJİ KAYNAKLARINI EĞLENEREK ÖĞRENİYORLAR
8. EN YÜKSEK DASK TALEBİ BALIKESİR’DEN
Copyright ©2015 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Gazeteyenisöz internet sitesinde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları Sembol Ajans'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Balıkesir Web Tasarımı      Sanal Sunucu Hizmeti