Logo
Balıkesir'in En Çok Takip Edilen Haber Portalı

Başkan Uğur’dan Bandırma Çıkarması

Giriş Tarihi : 18-10-2017
Başkan Uğur’dan Bandırma Çıkarması

Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, Bandırma’da Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan camiyi ve Bandırma Engelsiz Yaşam Merkezi’ni ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, Bandırma programı kapsamında Büyükşehir Belediyesi’nin Misakça Mahallesi’nde yaptığı camiyi ve Bandırma Engelsiz Yaşam Merkezi’ni ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi Türkiye’de ilk kez kompozit maddeden inşa edilme özelliği taşıyan camide incelemelerde bulunan Başkan Uğur, burada vatandaşlarla da sohbet etti. Başkan Uğur’un Misakça ziyaretinde AK Parti eski Milletvekili Cemal Öztaylan’da yer aldı.

 

Engelsiz Yaşam Merkezini Ziyaret Etti

Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’un Misakça Mahallesi’nden sonraki durağı Bandırma Engelsiz Yaşam Merkezi oldu. Çocukların toplum hayatına bütünleşmesini sağlayan, kültürel aktivitelerin yapıldığı ve ailelere rehberlik hizmetinin sağlandığı Merkezde öğrencilerle bir araya gelen Uğur, öğrenciler ve velilerle sohbet etti. 

Habere Yorum Yazın

Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Güvenlik Kodu = 3173
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.226.41.91)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
Etiketler :
1. ŞEHİDİMİZİ UĞURLADIK
2. BAKAN ÖZHASEKİ BÜYÜKŞEHİR’İ ZİYARET ETTİ
3. BALIKESİR EMİTT’E KATILIYOR
4. BÜYÜKŞEHİR’DEN ŞEHİT VE AFRİN DUYARLILIĞI
5. KAFAOĞLU ÇOCUKLARIN MUTLULUKLARINA ORTAK
6. 4.Karesi Çocuk Tiyatro Oyunları Festivali başladı
6. ANALI BABALI DERSLER BAŞLIYOR
7. BAŞKAN YILMAZ’DAN ÇAT KAPI EV ZİYARETLERİ
8. ARSENİKLİ SU TEPKİSİ
Copyright ©2015 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Gazeteyenisöz internet sitesinde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları Sembol Ajans'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Balıkesir Web Tasarımı      Sanal Sunucu Hizmeti