Logo
Balıkesir'in En Çok Takip Edilen Haber Portalı

Ptt’den Vali Yazıcı’ya Ziyaret

Giriş Tarihi : 23-10-2017
Ptt’den Vali  Yazıcı’ya Ziyaret

Vali Ersin Yazıcı, PTT’nin 177. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Balıkesir PTT Başmüdürü Derviş Gökdoğan ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

PTT'nin millî mücadele döneminden günümüze önemli gelişmeler gösterdiğini ifade eden Vali Yazıcı, PTT çalışanlarına yaptıkları başarılı çalışmalar nedeniyle teşekkür etti.

Bundan sonra da PTT'nin en iyi şekilde çalışmalarına devam edeceğine inandığını söyleyen Vali Yazıcı, "PTT teşkilatı ülkemizin en köklü kurumlarından birisidir. PTT teşkilatı değişen ve gelişen şartlara göre kendisini sürekli yenileyen bir kurumdur. Son yıllarda birçok alanda PTT tarafından vatandaşımıza sunulan hizmetlerin kalitesinin gelişerek arttığını görmekteyiz. Bankacılık faaliyetlerinden, kargo gibi daha birçok konuya kadar PTT'miz her türlü hizmetleri yapmaktadır.  Bu hizmetleri ilimizde yürüten başta Başmüdürümüz olmak üzere PTT personelimize teşekkürlerimi sunuyorum. PTT'nin 177. kuruluş yıl dönümünü kutluyorum." dedi.

 

BÜYÜK BİR HEYECANLA GÖREVE DEVAM EDİYORUZ

Ziyarette konuşan PTT Başmüdürü Derviş Gökdoğan ise, PTT'nin çalışmaları hakkında Vali Ersin Yazıcı'ya bilgi vererek, kuruluş yılı kutlamaları kapsamında düzenlenecek etkinliklerden bahsetti.PTT Başmüdürü Gökdoğan, PTT ailesinin her ferdinin, geçmişte olduğu gibi gelecek yıllarda da aynı şevk ve heyecanla görevini yerine getirme gayreti içinde olacağını, yaşanan gelişim ve değişimin her zaman daha ileriye taşınacağını dile getirdi.

 

EN ÜCRA KÖŞELERE KADAR

HİZMET GÖTÜRMEYİ İLKE EDİNDİK

 

177. kuruluş yıl dönümünü birlik ve beraberlik içerisinde kutlamanın büyük onurunu yaşadıklarını ifade eden PTT Başmüdürü Derviş Gökdoğan ," Kurulduğu günden bugüne kadar, kısıtlı imkânlarla başladığı hizmet serüveninde ülkemizin en ücra köşelerine hizmet götürmeyi ilke edinmiş, bu ilke doğrultusunda yurt genelinde 4500 işyerinde 40.000 civarında personel ile Türkiye'nin en geniş otomasyon ağına sahip kamu kurumu olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Balıkesir İlimizde ise 22 PTT Merkez Müdürlüğü, 43 PTT Şubesi ve 8 PTT Acentesi olmak üzere toplam 73 işyerinde 510 personelimiz ve 50 PTT Matik ile değerli müşterilerimize hizmet sunulmaktadır."dedi.

Kabulünden ve iyi dileklerinden dolayı Vali Yazıcı'ya teşekkür eden PTT Başmüdürü Derviş Gökdoğan, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda hareket ederek vatandaşlarımızın en iyi hizmet alması hususunda gayretlerimiz devam edecektir dedi.Ziyaretin anısına Başmüdür Gökdoğan, Vali Yazıcı'ya üzerinde Avrasya Tüneli'nin bulunduğu pul hediye etti.

Habere Yorum Yazın

Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Güvenlik Kodu = 6241
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.226.41.91)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
Etiketler :
1. ŞEHİDİMİZİ UĞURLADIK
2. BAKAN ÖZHASEKİ BÜYÜKŞEHİR’İ ZİYARET ETTİ
3. BALIKESİR EMİTT’E KATILIYOR
4. BÜYÜKŞEHİR’DEN ŞEHİT VE AFRİN DUYARLILIĞI
5. KAFAOĞLU ÇOCUKLARIN MUTLULUKLARINA ORTAK
6. 4.Karesi Çocuk Tiyatro Oyunları Festivali başladı
6. ANALI BABALI DERSLER BAŞLIYOR
7. BAŞKAN YILMAZ’DAN ÇAT KAPI EV ZİYARETLERİ
8. ARSENİKLİ SU TEPKİSİ
Copyright ©2015 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Gazeteyenisöz internet sitesinde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları Sembol Ajans'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Balıkesir Web Tasarımı      Sanal Sunucu Hizmeti