Logo
Balıkesir'in En Çok Takip Edilen Haber Portalı

Altıeylül Belediye Başkanlığına Hasan Avcı Seçildi

Giriş Tarihi : 12-11-2017
Altıeylül Belediye Başkanlığına Hasan Avcı Seçildi

Zekai Kafaoğlu’nun Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı olmasıyla boşalan Altıeylül Belediye Başkanlığına Hasan Avcı seçildi.

Altıeylül Belediye Meclisi'nde yapılan toplantıda, AK Parti grubu adına söz alan Birol Şahin, Avcı'yı aday gösterdiklerini belirtti. Yapılan oylamada MHP'li meclis üyeleri de AK Parti adayına destek verdi. Avcı, 26 oyla belediye başkanı seçildi.

"BİZİM KAPIMIZ MİLLET KAPISIDIR"

Oylamanın ardından konuşan Hasan Avcı, el ele vererek Altıeylül'e en güzel hizmetleri yapacaklarını söyledi. Avcı, bu amaca hizmet edecek her türlü görüş ve fikre kapılarının açık olduğunu ifade ederek, "Bizim kapımız millet, halk kapısıdır. Bu kapı herkese açıktır ve açık kalacaktır." dedi. Hasan Avcı, daha sonra başkanlık makamına geçti. (AA)

Habere Yorum Yazın

Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Güvenlik Kodu = 9240
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.226.41.91)
Yorumlar - {1 yorum yapıldı}
Birol Akbalık- 17.11.2017 16:37:36
Hasan kardeşimizin bu görevi layıkıyla yapacağını inanıyor ve destekliyorum. Allah yardımcısı olsun, Allah utandırmasın başkanımızı tüm dualarımız sizinle..
5
5
Etiketler :
1. ŞEHİDİMİZİ UĞURLADIK
2. BAKAN ÖZHASEKİ BÜYÜKŞEHİR’İ ZİYARET ETTİ
3. BALIKESİR EMİTT’E KATILIYOR
4. BÜYÜKŞEHİR’DEN ŞEHİT VE AFRİN DUYARLILIĞI
5. KAFAOĞLU ÇOCUKLARIN MUTLULUKLARINA ORTAK
6. 4.Karesi Çocuk Tiyatro Oyunları Festivali başladı
6. ANALI BABALI DERSLER BAŞLIYOR
7. BAŞKAN YILMAZ’DAN ÇAT KAPI EV ZİYARETLERİ
8. ARSENİKLİ SU TEPKİSİ
Copyright ©2015 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Gazeteyenisöz internet sitesinde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları Sembol Ajans'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Balıkesir Web Tasarımı      Sanal Sunucu Hizmeti