Logo
Balıkesir'in En Çok Takip Edilen Haber Portalı

Liseli Öğrencilerden Anlamlı Proje

Giriş Tarihi : 14-11-2017
Liseli Öğrencilerden Anlamlı Proje

Burhaniye Belediyesi Sokak Hayvanları Bakım evine öğrenci ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde Burhaniye Belediyesi Sokak Hayvanları Bakım evini ziyaret eden Burhaniye Anadolu Lisesi 10/A sınıfı öğrencileri, BENGİ Projesi çerçevesinde topladıkları mamaları Burhaniye Belediyesi Veteriner Hekimine teslim ettiler.

Burhaniye Belediyesi Sokak Hayvanları Bakım evi özellikle öğrenciler tarafından büyük bir ilgi ile karşılanıyor. Son olarak Burhaniye Anadolu Lisesi, BENGİ Projesi kapsamında topladıkları mamaları Burhaniye Belediyesi Sokak Hayvanları Bakım Evine getirdiler. Burhaniye Anadolu Lisesi Müdürü Bayram Eroğlu ve Proje Danışmanı Öğretmen Selda Erzunlar ile birlikte bakım evine gelen 10 /A sınıfı öğrencileri bakım evini de gezerek işleyiş hakkında bilgiler aldı. Burhaniye Belediyesi Veteriner Hekimi Emrah Güleç eşliğinde tüm bakımevini dolaşarak hayvanlarla vakit geçiren öğrenciler bakım evine alınan hayvanlar hakkında ve yasalar hakkında bilgiler aldılar. 

Habere Yorum Yazın

Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Güvenlik Kodu = 10622
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.224.164.166)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
Etiketler :
1. Toplu Ulaşım Araçlarına Gizli Denetim
2. Vali Yazıcı ‘İl Turizm Değerlendirme Toplantısı’na Katıldı
3. 11 yaşındaki İbrahim’in yüzünü Yücel Amcası güldürdü
4. Dünyanın Önde Gelen Üreticileri Balıkesir’e Yatırım Yapıyor
5. Fetö/Pdy Operasyonu
6. Edremit’te Polis 100 Adet Ecstasy Ele Geçirdi
6. Karesi Müftülüğü, Mevlid Kandili kapsamında Umre ödüllü “Peygamberimi Tanıyorum” Siyer Yarışması düzenledi.
7. Balıkesir 9 Ayda 377 Milyon İhracat 269 Milyon Dolar İthalat Yaptı
8. Dev Spor Tesisinde Çalışmalar Sürüyor
Copyright ©2015 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Gazeteyenisöz internet sitesinde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları Sembol Ajans'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Balıkesir Web Tasarımı      Sanal Sunucu Hizmeti