Logo
Balıkesir'in En Çok Takip Edilen Haber Portalı

Başarılı Olmak İçin Önünüzde Engel Yok

Giriş Tarihi : 4-12-2017
Başarılı Olmak İçin Önünüzde Engel Yok

Vali Ersin Yazıcı BENGİ Projesi kapsamında Havran Kocaseyit Ortaokulunu ziyaret etti.

Ziyarette ilk olarak Vali Ersin Yazıcı, Havran Kaymakamı Şeref Aydın, Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy öğrencilerle birlikte kitap okuma saatine katıldılar. Daha sonra öğrencilerle sohbet eden Vali Yazıcı, çocukluk yıllarından öğrencilik yıllarına; günlük hayatından Valilik görevine kadar birçok konuda görüş ve düşüncelerini anlattı.

SADECE BUGÜN DEĞİL

Çocuklara okumanın sevdirilmesi gerektiğini ifade eden Vali Yazıcı, "Biz maalesef günümüz şartlarında teknolojinin, sanal âlemin arttığı bir dönemde kitap okumaktan uzaklaşan bir toplum haline geldik. Hem derslerinize çalışın, hem de sosyal faaliyetlere ve kendinize önem verin. Toplum olarak kitaptan kopmamalıyız. Sadece okul dönemlerinde değil, hayat boyu öğrenme anlayışıyla kitap okumalıyız. Sadece bugün değil, her gün kitap okumalıyız." şeklinde konuştu.

Habere Yorum Yazın

Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Güvenlik Kodu = 9679
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.234.255.29)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
Etiketler :
1. Doğu Kudüs Filistin’in başkenti ilan edildi
2. ÜNLÜ YÖNETMEN TOPRAĞA VERİLDİ
3. EĞİTİM’E DEVAM
4. YALAN ÇIKTI
5. KAFAOĞLU’NA ZİYARET
6. Startı Esnafta Veriyor
6. HASTALIK SEBEBİYLE ÖLEN ER TOPRAĞA VERİLDİ
7. Kaçakçılar yakalandı
8. HALKIN BÜTÇESİ DEĞİL İSRAF BÜTÇESİ
Copyright ©2015 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Gazeteyenisöz internet sitesinde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları Sembol Ajans'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Balıkesir Web Tasarımı      Sanal Sunucu Hizmeti