Logo
Balıkesir'in En Çok Takip Edilen Haber Portalı

YALAN ÇIKTI

Giriş Tarihi : 13-12-2017
YALAN ÇIKTI

Edip Uğur döneminde Büyükşehir Belediyesi’nin Edremit’in Altınoluk Mahallesi’nde 3 milyon lira yatırım maliyetiyle yaptığı Sahil Projesi’nin lodosta yerle bir olduğu yönünde yerel bir gazetede yayınlanan haber yalan çıktı.

Edip Uğur döneminde Edremit’in Altınoluk Mahallesi’nde yapılan Sahil Projesi’nin geçtiğimiz günlerde meydana gelen lodosta yıkıldığı haberi yalan çıktı. Yerel bir gazetede “Lodosta yerle bir oldu” iddiasıyla gündeme gelen Sahil Projesi kapsamında yapılan kordonun lodostan zarar görmemesi için söküldüğü ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde Edremit Körfezi’ni olumsuz etkileyen lodos ve fırtına öncesinde harekete geçen ekipler Altınoluk Sahili’ndeki kordonun zarar görmemesi için kordonu söktüğü ve lodos sonrasında yeniden yerine monte ettiği öğrenildi. Edip Uğur döneminde Büyükşehir Belediyesi’nin vizyon projeleri arasında gösterilen, 3 bin metrekare alan üzerinde 3 milyon lira yatırım maliyetiyle inşa edilen kordon, bölge turizmine büyük katkı sağlarken, başta esnaf olmak üzere vatandaşların büyük takdirini kazanmıştı. 

Habere Yorum Yazın

Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Güvenlik Kodu = 9786
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:23.22.240.119)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
Etiketler :
1. EDREMİT’TEKİ AİLE DRAMI YÜREK BURKUYOR
2. BALIKESİR ŞEHİDİNE AĞLIYOR
3. BALIKESİRLİ GENÇ O SES’TE DEVAM EDİYOR
4. DİYARBAKIR’A TAKVİYE F-16’LAR GÖNDERİLDİ
5. HARÇLIKLARI İLE ENGELLİ SANDALYESİ ALDILAR
6. TCDD’DEN UYARI
6. ARSENİKLİ SU TEPKİSİ
7. ENERJİ KAYNAKLARINI EĞLENEREK ÖĞRENİYORLAR
8. EN YÜKSEK DASK TALEBİ BALIKESİR’DEN
Copyright ©2015 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Gazeteyenisöz internet sitesinde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları Sembol Ajans'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Balıkesir Web Tasarımı      Sanal Sunucu Hizmeti