Logo
Balıkesir'in En Çok Takip Edilen Haber Portalı

ÖĞRENCİLERLE KİTAP OKUDU

Giriş Tarihi : 12-1-2018
ÖĞRENCİLERLE KİTAP OKUDU

Burhaniye’de, okullarda başlatılan okuma saatleri devam ederken, Kaymakam Hüseyin Öner’de Pelitköy Halit Selçuk Ortaokulunda öğrencilerle birlikte kitap okudu. Burhaniye’de okul ziyaretleri kapsamında haftanın ikinci durağıda Pelitköy Halit Selçuk Ortaokulu oldu.

Okul ziyaretine, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytaç Ayaz, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Selçuk Çiftçi ve Turizm Danışma Sorumlusu Erkan Bildirici de katıldı. Öğretmenlerle yapılan sohbette öğrencilerin sosyal, sportif ve akademik alanda gelişimleri için yapılan ve yapılabilecek olan çalışmalar üzerinde duruldu.7/A sınıfında yapılan okuma etkinliğinin arkasından Kaymakam Hüseyin Öner, bilgiye ulaşmanın çeşitli şekilleri üzerine öğrencilerle sohbet etti. Kaymakam Öner, öğrencilerden çok okumalarını istedi. İHA

Habere Yorum Yazın

Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Güvenlik Kodu = 8024
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:23.22.240.119)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
Etiketler :
1. EDREMİT’TEKİ AİLE DRAMI YÜREK BURKUYOR
2. BALIKESİR ŞEHİDİNE AĞLIYOR
3. BALIKESİRLİ GENÇ O SES’TE DEVAM EDİYOR
4. DİYARBAKIR’A TAKVİYE F-16’LAR GÖNDERİLDİ
5. HARÇLIKLARI İLE ENGELLİ SANDALYESİ ALDILAR
6. TCDD’DEN UYARI
6. ARSENİKLİ SU TEPKİSİ
7. ENERJİ KAYNAKLARINI EĞLENEREK ÖĞRENİYORLAR
8. EN YÜKSEK DASK TALEBİ BALIKESİR’DEN
Copyright ©2015 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Gazeteyenisöz internet sitesinde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları Sembol Ajans'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Balıkesir Web Tasarımı      Sanal Sunucu Hizmeti