Logo
Balıkesir'in En Çok Takip Edilen Haber Portalı

ÖĞRENCİLERİN YOL GÜVENLİĞİ İÇİN ÇALIŞMA

Giriş Tarihi : 21-1-2018
ÖĞRENCİLERİN YOL GÜVENLİĞİ İÇİN ÇALIŞMA

Edremit Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Ortaokulu öğrencilerinin okula geliş gidişlerinde tehlikeyle karşılaşma durumlarına hassasiyet gösteren Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı’nın girişimleriyle, ana yola üst geçit yapılması çalışmaları hızlandı.

2017 Eylül ayında eğitim hayatına yeni başlayan ortaokulun bulunduğu ana yolda, teknik incelemelerin ve ölçümlerin akabinde, projelendirilerek ihale süreci tamamlanan üst geçidin yer teslimi yapıldı.  Üst geçit yapılması ile ilgili açıklama yapan Edremit Kaymakam Ali Sırmalı: "Edremit ilçemizde trafik akışının güvenli ve seri olmasına nasıl önem veriliyorsak, yaya geçişlerine de daha büyük önem veriyoruz. Özellikle Şehit Aydoğan Aydın Ortaokulumuzun İzmir-Çanakkale Çevre Yolu üzerinde bulunması nedeniyle çocuklarımızın güvenli bir şekilde geçişlerinin sağlanması konusunda hassasiyet göstererek  üst geçit yapılması çalışmalarını hızlandırdık. Şuan üst geçidin yer teslimi yapılarak yüklenici firmaya teslim edildi. En kısa zamanda yapılarak ikinci eğitim dönemine yetiştirilmesi planlanan üst geçit ile  öğrencilerimizin güvenliğini sağlamış olacağız" dedi.  

Habere Yorum Yazın

Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Güvenlik Kodu = 4819
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.92.197.82)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
Etiketler :
1. BAŞPEHLİVANLAR ŞEHİTLER İÇİN KOL BAĞLIYOR
2. ‘SOSYAL MEDDAHLAR’ KIRDI GEÇİRDİ
3. ROBOTİK AKDENİZ ECZANESİ AÇILDI
4. MEHMETÇİK ZAFERLE DÖNECEK
5. SAĞLIKLI YAŞAM VE EGZERSİZ MERKEZİ AÇILDI
6. AVCILARDAN ZEYTİN DALINA TAM DESTEK
6. TERÖR ÖRGÜTÜ PROPAGANDASI YAPAN 19 KİŞİ YAKALANDI
7. TONLARCA SAMAN KÜL OLDU
8. DURSUNBEYLİ ÖĞRENCİLERDEN AFRİN’E SELAM
Copyright ©2015 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Gazeteyenisöz internet sitesinde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları Sembol Ajans'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Balıkesir Web Tasarımı      Sanal Sunucu Hizmeti