Logo
Balıkesir'in En Çok Takip Edilen Haber Portalı

2. DÖNEM EĞİTİM YILI TOPLANTISI YAPILDI

Giriş Tarihi : 12-2-2018
2. DÖNEM EĞİTİM YILI TOPLANTISI YAPILDI

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı’nın 2. Dönem Eğitim Toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız başkanlığında gerçekleştirildi

Balıkesir Milli Eğitim Müdürlüğü eğitim ve öğrenimde 2. dönemde yapılacak olan çalışmaları ele almak üzere Öğretmenevi’nde Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız ve ilçe milli müdürlerinin de katıldığı toplantı düzenlendi.

OKULLARIN SON DURUMU GÖRÜŞÜLDÜ

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı birinci kanaat döneminin değerlendirilmesi ile başlanan toplantıda, eğitim kurulları ve zümreleri yönergesi ile Eğitim Bölgeleri Yönergesinin İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş takvimine göre eksiksiz ve zamanında yapılması anlatıldı. E-müfredat uygulamalarının sistem üzerinden eksiksiz kullanılması, kitap seçim modülüne veri girişlerinin zamanında ve eksiksiz olarak yapılması anlatıldı. Özel eğitim ve rehberlik hizmetleri kapsamında yürütülen çalışmalar; taşımalı eğitim; donatım hizmetleri; bakanlıkça 2019 yılına kadar tamamlanması planlanan tekli eğitime geçiş süreciyle ilgili yapılan çalışmalar, yatırımlar, yapım aşamasında ve yapımı tamamlanan olan okulların son durumları görüşüldü.

Toplantı sonunda İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız "BENGİ" ve "Sporda Yetenek 10'la Gelecek" Projeleri başta olmak üzere yürüttükleri başarılı çalışmalar nedeniyle ilçe milli eğitim müdürlerine teşekkür etti. İkinci kanaat döneminde hem akademik başarıda; hem de sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetlerde çok daha başarılı bir eğitim dönemi geçirmelerini temenni etti. İHA

Habere Yorum Yazın

Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Güvenlik Kodu = 3200
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.92.197.82)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...
Etiketler :
1. BAŞPEHLİVANLAR ŞEHİTLER İÇİN KOL BAĞLIYOR
2. ‘SOSYAL MEDDAHLAR’ KIRDI GEÇİRDİ
3. ROBOTİK AKDENİZ ECZANESİ AÇILDI
4. MEHMETÇİK ZAFERLE DÖNECEK
5. SAĞLIKLI YAŞAM VE EGZERSİZ MERKEZİ AÇILDI
6. AVCILARDAN ZEYTİN DALINA TAM DESTEK
6. TERÖR ÖRGÜTÜ PROPAGANDASI YAPAN 19 KİŞİ YAKALANDI
7. TONLARCA SAMAN KÜL OLDU
8. DURSUNBEYLİ ÖĞRENCİLERDEN AFRİN’E SELAM
Copyright ©2015 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Gazeteyenisöz internet sitesinde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları Sembol Ajans'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Balıkesir Web Tasarımı      Sanal Sunucu Hizmeti