Logo
Balıkesir'in En Çok Takip Edilen Haber Portalı

’Devekuşu gibi başını gömme’

Giriş Tarihi : 03 Eylül 2013 Salı
’Devekuşu gibi başını gömme’

Ok, dün Milletvekili Uğur’a ’Devekuşu gibi kafanı kuma sokma, saklanma’ dedi. Edip beye karşı böyle bir çıkışı en son deklarasyoncular yapmıştı.. Sonları malum!

KAYBETME KORKUSU!
  MHP'LİLERİN Balıkesir'i 'korku şehrine' çevirdiğini ortaya seren haberlerimizden sonra adeta çılgına dönen ve iddiaların altından kalkamayan Başkan İsmail Ok ve İl Başkanı Bayram Çılgın dün yine hedef saptırarak Milletvekili Edip Uğur, YENİSÖZ ve AK Partililere saldırdı..

SABIKALARINI UNUTTULAR
   OYSA her fırsatta kendilerinin melek olduğunu ve iftira atıldığını(!) söyleyen Ok ve Çılgın darptan sabıkalılar. Biri makamında adam dövdü, öteki de sokak ortasında gençlere saldırdı. Kuşkusuz bu paniğin perde arkasında yerel seçimi kaybetme korkusu yatıyor.

İŞTE EN KORKTUKLARI İSİM
     AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Milletvekili Edip Uğur'un büyükşehire aday olma ihtimali MHP'lilerin uykularını kaçırıyor. Oda seçimlerinde deklarasyoncularla birlikte yaşadıkları hezimet MHP'lilerde panikatak yaptı

___________________________

MHP'li belediye başkanından
AK Parti'li Uğur'a sert sözler
 
Balıkesir Belediye Başkanı MHP'li İsmail Ok, daha önce de çeşitli konularda karşı karşıya geldiği AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Balıkesir Milletvekili Edip Uğur'a yine sert eleştirilerde bulundu.
 
BALIKESİR Belediye Başkanı MHP'li İsmail Ok, daha önce de çeşitli konularda karşı karşıya geldiği AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Balıkesir Milletvekili Edip Uğur'a yine sert eleştirilerde bulundu.
 
MHP İl Başkanı Bayram Çılgın, bugün Belediye Başkanı İsmail Ok ve yardımcıları ile Ülkü Ocakları, belediye ve il genel meclisi üyelerinin de katılımıyla basın toplantısı düzenledi. 2014 yerel seçimler öncesi AK Parti yandaşı bazı yerel gazetelerin ülkücüler için linç kampanyası düzenlediğini iddia eden Çılgın, "Dedikodular yolumuzu kesemeyecektir. İstismarlar, provokasyonlar ve tuzaklar aklımızı çelemeyecektir. İnadına Balıkesir'e hizmet edeceğiz" dedi.
 
Başkan Çılgın'ın açıklamalarının ardından söz alan Belediye Başkanı İsmail Ok ise AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Edip Uğur'u ve AK Parti İl Başkanı Mahmut Poyrazlı'yı sert sözlerle eleştirdi. Başkan Ok, şöyle konuştu:
 
"İl Başkanımın açıklamasında zikredilenler figüranlar, ayak takımı. Bunun içinde birçok ekip var. Bu bahsedilen kısmı, bunun basın ayağı. Ama bu basın ayağının dışında bir çok ayakları var. Kamu kurum ve kuruluşlarında da bunun ayakları var. Ama bunların en tepesinde de biri var. Bu güç, resmin en tepedeki isim Edip Uğur'dur. Deve kuşu gibi kafanı hiç kuma sokma, saklanmaya kalkma. Balıkesir bu filmi 2009 öncesinde izledi. Balıkesir halkı sıradan bir halk değil. Kuvay-i Milliye kahramanlarının evlatları onlar. Onlar mübarek insanlar. Dolayısıyla Edip Uğur, kendini akıllı zannedip de Balıkesir halkını kandıracağını asla düşünme. Açık ve net bir şekilde ifade ediyorum. İki numaralı adamı da kumandayla konuşan, düğmeye basıldığı zaman konuşan AKP'nin uzaktan kumandalı İl Başkanı Mahmut Poyrazlı'dır. Bunları bütün Balıkesir halkı biliyor."
 
'SİZDEN KORKMUYORUZ'
Başkan Ok sözlerini şöyle sürdürdü:
"Bütün Balıkesir halkı bize soruyor; 'Yahu, Mahmut Poyrazlı hiç konuşmuyor. Acaba birisi Mahmut Poyrazlı'nın kirli çamaşırlarının, şantajla Balıkesir kamuoyunun önüne döküleceğinden mi korkuyor?' diyorlar. 'Mahmut Poyrazlı'nın bu kadar kirli çamaşırı var da bir tane zavallı, hapiste terbiye edilerek salınan adam düğmeye basınca mı konuşuyor?' diye soruyorlar. Edip Uğur'un da kim olduğunu ne olduğunu Balıkesir halkı çok iyi biliyor. Dolayısıyla Edip Uğur, hiç öyle arkadan dolanma... Terbiyemizi de bozdurma. Sizden de korkmuyoruz. Gözümüzü kırpmayız. Balıkesir halkı sizin bu yaptığınız. 2009 yılı öncesi terbiyesizlikleri, Balıkesir'in sokaklarında dağıttığınız, dağıttırdığınız binlerce gazeteyi paçavra gibi kenara attı ve Uğur soyisminin bir tanesin Balıkesir'de sandığa gömdü."
 
"İşte, 2014 seçimi geldi" diyen Başkan Ok, şöyle devam etti:
"Yine Edip Uğur aynı yolu tercih ediyor. Aynı kişilerle Balıkesir merkezde,Balıkesir'in ilçelerinde bu iftira, insani ve ahlaki değerleri ayaklar altına alan saldırıları manşet yapan gazeteleri dağıtıyor. Bu gazeteler bedavaya basılmıyor. Bu gazeteciler de muhatabımız değil. Bunları yazanlar da muhatabımız değil. Sözde Mamak'ta yatıp, şimdi ülkücülere kin kusanlar da muhatabımız değil. Edip Uğur haddini bil. Burada Balıkesir'in Belediye Başkanı var. Burada Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı var. Burada Ülkü Ocakları İl Başkanı var. Burada Türk milliyetçileri var. Biz, senin taşeronlarınla, parayla beslemelerinle uğraşmayız. Hedefimizde sen varsın. Yasalar çerçevesinde, insani ahlaklar ve değerler çerçevesinde sizinle sonuna kadar mücadele edeceğiz. Bütün tahriklerinize rağmen, ne ülkücü genç kardeşlerimizi ne de Milliyetçi Hareket Partililer'i yasa dışı yollara, sokağa, olayların içerisine çekemeyeceksiniz. O hevesleriniz kursağınızda kaldığı gibi bundan sonra da kursağınızda kalmaya devam edecek."
 
'LAĞIM SUYUYLA ABDEST ALINMAZ'
Yerel seçimler öncesi söz konusu gazete aracılığıyla yine MHP'ye saldırıların başladığını öne süren Başkan Ok, şunları söyledi:
 
"2009'da başaramadığını 2014'de başaracaksın. Ama lağım suyuyla abdest alınmaz. Abdest almak için, bu millete hizmet etmek için Bismillah çekeceksin, pırıl pırıl, şırıl şırıl akan kaynaklardan gelen sularla abdest alacaksın, öyle çıkacaksın. Biz öyle çıktık. Edip Uğur aday olabilir, başkaları da aday olabilir. Bu demokratik bir yarıştır, herkesin de hakkıdır. Saygı duyuyoruz. Biz, 'Şu aday olur, bu olmaz' diye çıkmadık bu yola. Balıkesir halkına güveniyoruz. Biz Türk milletiyiz, biz Türk'üz. Onun için bu yola çıktık. İster Edip Uğur aday olur, ister bakan aday olur. Bakan adı da geçiyor. Eyvallah. Ama bu şekilde ahlaksızca bir yarış değil. Daha yarışa başlamadan, ahlaksızca, çirkin iftiralarla, karalamalarla yarışa başladılar. Uyarımız bu. Yoksa Edip Uğur'un kim olduğunu herkes biliyor. Ne kaçakçısı da olduğunu da biliyor. Yeri geldiği zaman bunları da açıklarız."
 
MHP İl Başkanı Bayram Çılgın ve Belediye Başkanı İsmail Ok'un basın toplantısını yapmasının nedeninin günlük yayınlanan bir yerel gazetede MHP, ülkücüler ve belediye yönelik yaptığı olumsuz haberler olduğu belirtildi.

Habere Yorum Yazın

Adınız Soyadınız
Yorumunuz
Güvenlik Kodu = 7281
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.224.13.210)
Yorumlar - {23 yorum yapıldı}
kacak elektrikle cay helalmı harammı- 15.09.2013 02:19:47
edip ugurun elektırık kacakcısı oldugunu kast edıyosa ismail ok ülkücü işçiler dernegındede kacak elektırık kullanılırkene yakalanmış ceza gelmiş cezayı ödemişler kendılerı dernekte konusuyolar orda ocak elektrikle calısıyo içilen caylar kahveler helalmı harammı elektirik kurumunda kacak yakalandıgına dair evraklar duruyodur
284
295
ahmet- 06.09.2013 10:48:08
kahın kım bılıyormusunuz arkadaşlar emın bey soylesın .o yorumu kım yazdı lutfen .
398
287
ölümüne ismail ok ölümünemhp- 05.09.2013 09:18:55
büyükşehir başkanımız ismail ok oylarmhp ye canımız kanımız ismail ok
347
315
- 05.09.2013 01:28:15
HALİL EFENDİ... "asfalt parası ödemedim kardeşim konuyu saptırmayın iftirada atmayın" DİYORSUN.. Doğrudur, senin evin var, bu belediye senin evinin asfalt parası, SUYA MİSLİ MİSLİ ZAM YAPARAK evi olmayan bzilere, üniversitede okuyan gariban öğrenciler, yani HALKA ödetti. Haram olsun!!!
303
314
- 04.09.2013 22:52:22
Balık sezonu açıldı yaa,sazanlar hemen oltaya...! adımın geçtiği yorumları esefle kınıyorum, ordaki yazan isimleri ASLA...!tanımıyorum,sanırım Belediyeden koridorda yada sokak da görsem tanımam,Allah kuru iftiradan saklasın, çıktısını alıp avukatıma da verdim. Allah herkesin gönlüne göre versin,herkesin evi ailesi çocukları var, ama bu yorumlar kişinin çapını kalitesini ve gramını gösterir..saygılarımla..
268
302
İSMAİL OK A CANIMIZ FEDA AMA YA GERÇEKLER- 04.09.2013 21:21:20
ismail ok 2009 da belediye başkanı olunca ne oldum delisi oldular yusuf babamla...ülkücüleri yok saydılar belediyeyi alınca mhp lileri tasviye ettiler dayakla kafala..mhp il başkanı mhp li belediye başkanı adayı rahmi göçer dahil bütün mhp lileri ismail ok ya dövdü ya da dövdürdü belediye ye kim muhalifse dövdüler dövdürdüler eski devsolculara........asıl korku imparatorluğunu ismail ok kurdu mhp li mhp siz herkesi korku sardırdılar korkuttular...2009 da İSMAİL OK BAŞKANIM İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞAN BÜTÜN MHP LİLERİ KÜSTÜRDÜLER DÖVDÜLER YOKETTİLER..YALANMI...BALIKESİR DE 40 YILLIK MHP Yİ HİÇ SAYIP SANKİ BELEDİYEYİ KENDİ ÇABALARI İLE KAZANMIŞ SAYIP BELEDİYEYİ TEK BAŞLARINA KAZANMIŞ SAYDILAR KALDI MART A AZ Bİ ZAMAN İSMAİL OK GİDİCİ OLDUĞUNU ANLADI EDİP UĞUR A TAŞ ATMAYA BAŞLADI BAYRAM BAŞKANDA BİLİYOR İSMAİL OK UN GİDECEĞİNİ AMA NAPSIN OĞLU BELEDİYEDE İŞEGİRDİ..İŞİN GERÇEĞİ BU MHP BÜYÜKŞEHİR İ ALAMAZ
380
327
ESAS GERÇEKLER- 04.09.2013 21:20:29
ismail ok 2009 da belediye başkanı olunca ne oldum delisi oldular yusuf babamla...ülkücüleri yok saydılar belediyeyi alınca mhp lileri tasviye ettiler dayakla kafala..mhp il başkanı mhp li belediye başkanı adayı rahmi göçer dahil bütün mhp lileri ismail ok ya dövdü ya da dövdürdü belediye ye kim muhalifse dövdüler dövdürdüler eski devsolculara........asıl korku imparatorluğunu ismail ok kurdu mhp li mhp siz herkesi korku sardırdılar korkuttular...2009 da İSMAİL OK BAŞKANIM İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞAN BÜTÜN MHP LİLERİ KÜSTÜRDÜLER DÖVDÜLER YOKETTİLER..YALANMI...BALIKESİR DE 40 YILLIK MHP Yİ HİÇ SAYIP SANKİ BELEDİYEYİ KENDİ ÇABALARI İLE KAZANMIŞ SAYIP BELEDİYEYİ TEK BAŞLARINA KAZANMIŞ SAYDILAR KALDI MART A AZ Bİ ZAMAN İSMAİL OK GİDİCİ OLDUĞUNU ANLADI EDİP UĞUR A TAŞ ATMAYA BAŞLADI BAYRAM BAŞKANDA BİLİYOR İSMAİL OK UN GİDECEĞİNİ AMA NAPSIN OĞLU BELEDİYEDE İŞEGİRDİ
321
335
çok önemli- 04.09.2013 21:17:44
ismail ok 2009 da belediye başkanı olunca ne oldum delisi oldular yusuf babamla...ülkücüleri yok saydılar belediyeyi alınca mhp lileri tasviye ettiler dayakla kafala..mhp il başkanı mhp li belediye başkanı adayı rahmi göçer dahil bütün mhp lileri ismail ok ya dövdü ya da dövdürdü belediye ye kim muhalifse dövdüler dövdürdüler eski devsolculara........asıl korku imparatorluğunu ismail ok kurdu mhp li mhp siz herkesi korku sardırdılar korkuttular...2009 da İSMAİL OK BAŞKANIM İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞAN BÜTÜN MHP LİLERİ KÜSTÜRDÜLER DÖVDÜLER YOKETTİLER..YALANMI...BALIKESİR DE 40 YILLIK MHP Yİ HİÇ SAYIP SANKİ BELEDİYEYİ KENDİ ÇABALARI İLE KAZANMIŞ SAYIP BELEDİYEYİ TEK BAŞLARINA KAZANMIŞ SAYDILAR KALDI MART A AZ Bİ ZAMAN İSMAİL OK GİDİCİ OLDUĞUNU ANLADI EDİP UĞUR A TAŞ ATMAYA BAŞLADI BAYRAM BAŞKANDA BİLİYOR İSMAİL OK UN GİDECEĞİNİ AMA NAPSIN OĞLU BELEDİYEDE İŞEGİRDİ CANIMIZ KANIMIZ MHP YEDİR İSMAİL OK A DIR AMA GERÇEKLER ACI BİZ BÜYÜKŞEHİR İ ALAMAYACAĞIZ MHP Lİ OLARAK BU GERÇEK OYLAR İSMAİL OK A LÜTFEN CANIM İSMAİL OK BAŞKANIM SUÇU KENDİNDE ARA EDİP UĞUR SANA OY KAZANDIRMAZ
449
375
aytuğ- 04.09.2013 19:42:48
başkan solunda oturan emir erin olan il başkanı balıkesirde rakıcı olarak biliniyor sen abdestten besmeleden bahsediyorsun balıkesir halkı bunları yemiyor başkan gün gibi aşikar il başkanı kafayı çekiyor bir mhp il başkanına bu ne kadar yakışıyor sen önce bunları düzelt
391
305
Muzaffer Yiğit- 04.09.2013 18:33:22
Balıkesir siz gelmeden önce güllük gülistanlık kavgasız dövüşsüz bir şehirdi. Siz geldiniz önce kendi camianızın adamlarına saldırdınız sonra gazetecilere çamur attınız şimdide suçu akplilere atıyorsunuz. Konuştukça batıyorsunuz yeter artık susun ve oturun oturduğunuz yere sizin yüzünüzden mhp ye oy attım demeye utanıyorum.
231
306
DİKSÖZ- 04.09.2013 15:08:25
İSMAİL BAŞKANIN KARŞISINA HÜSEYİN YURDAKULU ÇIKARIN,ADAYLIKTAN BİLE VAZGEÇER.BAKMAYIN ÇOK ATTIĞINA AK PARTİLİLER SESSİZ KALIYODA KONUŞUYO,H.YURDAKUL OLSA MAHMUTUN YERİNE BAK GÖR İSMAİL LAF BİLE ATMAZ BIRAK SATAŞMAYI,ADAMIN AĞZIDA LAF YAPIYO BİLGİLİDE
1096
259
gerçek ülkücü- 04.09.2013 14:50:00
tarafsızlığınızı gösterdin emin buldan,teşekürler
760
357
gerçek ülkücü- 04.09.2013 14:28:13
yorumumu yazmaya yüreğinmi yetmedi emin bey,yoksa edip ağan kızarmı diye korktun
419
349
Davut Avcı- 04.09.2013 13:10:12
Elbette her taşın altından Edip UĞUR çıkacak..Çünkü ondan başka Balıkesire sahip çıkan, Ondan başka Balıkesire hizmet için çırpınan siyasetçi yok!...İyi ki Edip Uğur var...
328
360
gerçek ülkücü- 04.09.2013 13:07:07
ey edip uğur,ismail okun en büyük rakibi olan hüseyin yurdakulu niye yedin açıklada bütün balıkesir duysun,yoksa yurdakul karşına büyükşehir adaylığında rakip olurmu diye korktun,yoksa ülkücü düşmanımısın?ey emin buldan bu sorunun cevabını belki sen bilirsin,edip beyin son zamanlardaki en büyük sırdaşı,adamı sensin.edip ağa açıklayamıyorsa sen açıkla!
336
550
ak oğlan- 04.09.2013 10:46:18
6 ay kaldı onun telaşesi
392
296
HÜS..- 04.09.2013 09:36:39
bayram ali avcı,ali mercan,serkan çakır efe,başkan bu konularu sevmez bilmezseniz öğrenin,hadi bayramı herkes biliyo zatende,sizde işinizden olursunuz
280
331
haluk- 04.09.2013 08:59:53
edip uğur sahne alır sabri uğur gibi (müthiş özgüvenede sahipken) bir yerlerden düşmüşe benzerler...
291
366
halil- 04.09.2013 08:51:12
asfalt parası ödemedim kardeşim konuyu saptırmayın iftirada atmayın
356
268
BANDIRMALI - 04.09.2013 02:26:42
EDİP UGUR NE KACAKCISIMIS ONUDA ACIKLAYIN BALIKESIR OGRENMEK ISTER BAYRAM CILGININ ELİNE KİM YAZIP VERİYOR BU BULTENIDE BAYRAM OKUYO NECMETTIN AKCINARMI BAŞKAN BAYRAM CILGINMI ACABA
689
327
KAHİN- 04.09.2013 02:01:40
Bu arada başkan ne dedim klavuzu karga olanın burnu boktan çıkmazmış en güvendiğin personel müdürünün siberalem deki nici ‘’BrsKürşad16’’ birde şu alo belediyedeki hatuna mukayyet ol yoksa Bayram Ali AVCI ,Ali MERCAN ve Serkan ÇAKIREFE birbirine girecek söylemedi deme…
404
290
hacı- 04.09.2013 00:24:41
"Biz kimseye çamur atmıyoruz" diyor sonra "Yoksa Edip Uğur´un kim olduğunu herkes biliyor. Ne kaçakçısı da olduğunu da biliyor. Yeri geldiği zaman bunları da açıklarız" diyorsun. "ahlaklı bir yarıştan" bahsedip, hemen ardından "Acaba birisi Mahmut Poyrazlı´nın kirli çamaşırlarının, şantajla Balıkesir kamuoyunun önüne döküleceğinden mi korkuyor diyorlar...." diye kolpa yapıyorsun. "Asla bizi yasa dışı, bütün tahriklerinize rağmen, ne Ülkücü genç kardeşlerimizi ne de Milliyetçi Hareket Partilileri yasa dışı sokağa, olayların içerisine çekemeyeceksiniz..." diyor, ocak başkanına talimatla gazete bastırıyorsun.. VE ŞUNU UNUTUYORSUN. BALIKESİR YAPTIKLARINI ASLA UNUTMADI. SENİN VE EKİBİNİN GERÇEKTEN TEDAVİYE İHTİYACINIZ VAR.......
298
281
KAHİN- 04.09.2013 00:10:08
Sayın başkan gerçekten şu lafları basın açıklaması şeklinde sunuyorsun ya helal olsun… Elinin altında bir dünya basın danışmanın var bunlardan birine yazdırsaydın en azından okuduğunuz zaman ne demek istediğiniz anlardınız. Gelelim zurnanın zırt dediği yere Tabi ahkam kesmek kolay.. Siz değil misiniz 2009 seçimlerinde 1001 vaat verip yerine getirmeyen, öyle 3-5 park yapmakla bu işler olmuyor Balıkesir in hali ortada elinde bu halkın önüne çıkartacağın 5 yıllık icraatların da ne var??? Sen zahmet etme kahin yazssın… 1.Hali yıkmayacağım dedin; yıktın esnafı şehre saçtın!! (banka yanında kasap dükkanı olan tek il) 1.Mezarlık dedin ;zaten kamulaştırması yapılmıştı!! 2.Karesi avm projede rotasyona gidildi hali ortada!! 3.Şu kadar asfalt döküldü dedin zaten asfaltın 3 yıllık bitüm ü alınmıştı!! 4.Yeni çarşıyı tuttun güya restore ettin, iş bankası hariç her tarafı rıza almaksızın söktün attın, gel şimdi elektrikleri yakacak durumları kalmadı!! 6.Milli kuvvetlere dolmuş taksi sokacağım dedin; sonra trafik komisyonu engelliyor dedin!! 7.Kapı kapı dolaşıp asfalt parası almayacağım dedin 3.200.000 TL güya para iadesi yapıp her ay su faturalarından 7.500.000 TL aldın!! 8.katı atık projesini ben yaptım a getirdin; katılımı olan ilçeleri hiçe saydın!! 9.Tüm personeli kucaklayacağız deyip geldiğiniz makamda ilk önce 100 e yakın personeli sürgün ettin bunların içinde şehri yeniden yapan mimar, mühendis, ekonomist, işçi,ve hatta milliyetçiliğinle övündüğün vatanında gazini bile sürgün ettin!! 10. Hoşgörü dedin? makamına gelmiş adamları seçilmende en etkili kişilerle kavga ettin!! 11.Gelir gelmez başkanlık kapısını sökeceğim dedin; Milletin kafasına düşürdün!! 12.Bunlar (Sabri Uğur) bütün eşini dostunu işe soktu dedin kahve, kahve; Sonra işe almadığın akraban eşin dostun kalmadı!! Şimdi soruyorum bunların hepsini sana edip uğur mu yaptırdı? yada yapma dedi? sayın başkan kimse balık hafızalı değil sen hiç merak etme....
340
431
Etiketler :
1. Türkiye 2 Metre Radyo Kontrollü Planör Şampiyonası Bandırma’da Yapıldı
2. Eğitim Projesi İçin Zirve Yaptılar
3. Prof. Dr. Aktay Termal Tesiste İncelemede Bulundu
4. Ptt’den Vali Yazıcı’ya Ziyaret
5. Ptt’den 177. Yıl Hediyesi
6. Kayalıklardan Düşen Genç 12 Saat Sonra Kurtarıldı
6. Yerel Basın Destek Bekliyor
7. Vali Yazıcı Ayvalık’ta İncelemelerde Bulundu
8. Bu işin içinde vefa da var veda da var
Copyright ©2015 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Gazeteyenisöz internet sitesinde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları Sembol Ajans'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Balıkesir Web Tasarımı      Sanal Sunucu Hizmeti