24 HAZİRAN’DA OY PATLAMASI BEKLİYORUZ

CHP Altıeylül İlçe Başkanı Haydar Çuhadar, kırsal kesimde yaşayan insanların CHP'ye bakışının çok değiştiğini vurgulayarak "24 Haziran'da kırsalda da oy patlaması bekliyoruz. Güzel günler için ova köylerimizden de destek bekliyoruz.” dedi

CHP Altıeylül İlçe Başkanlığı, 24 Haziran seçimleri kapsamında  seçim çalışmalarını; Ovaköy ve  Köseler kırsal mahalleleri ile sürdü. CHP Altıeylül İlçe Başkanı Haydar Çuhadar, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte  Balıkesir milletvekili adayı Ensar Aytekin'in de katıldığı çalışmada vatandaşların ilgisi partilileri bir kez daha umutlandırdı.

 

ANA BORÇLAR YAPILANACAK

Altıeylül İlçe Başkanı Haydar Çuhadar, kırsal kesimde yaşayan insanların CHP'ye bakışının çok değiştiğini vurgulayarak "CHP artık çiftçimizin de umudu haline geldi. CHP iktidarında üreticinin faiz borçları bir defalığına silinecek. Ana borç yapılandırılacak. Mazot 3 lira olacak. Çiftçimiz üretecek, memlekete bereket gelecek. 24 Haziran'da kırsalda da oy patlaması bekliyoruz. Güzel günler için ova köylerimizden de destek bekliyoruz" diye konuştu.

 

HER KÖYE BİR VETERİNER, BİR ZİRAAT MÜHENDİSİ

İki kırsal mahallede kahveleri ziyaret eden ve mini mitinglerle halka seslenen milletvekili adayı Ensar Aytekin, AKP iktidarının tarımı bitirdiğini, çiftçileri ise üretemez hale getirdiğini belirtti. Vatandaşlara CHP'nin projelerini anlatan Aytekin "CHP iktidarında her köye o köyden sorumlu bir veteriner olacak, bir ziraat mühendisi olacak. Köylü ektiğini ziraat mühendisine soracak, hayvancılıkta da veterinerden bilgi alacak, destek alacak daha sağlıklı bir yetiştiricilik yapacak. CHP iktidar olduğunda çiftçi tarımsal desteklemeleri bir yıl önceden bilecek. Desteklemeleri bir yıl önceden açıklayacağız. Çiftçi ona göre ekimini yapacak. CHP iktidarında çiftçinin ürettiği elinde kalmayacak." dedi.

Çok Okunanlar

BAŞIMIZ SAĞOLSUN

YILMAZ: BALIKESİR'İ HER YERDE ÖVÜN

MAYIS AYINDA 2 BİN 636 KONUT SATILDI

YOL VERME TARTIŞMASI MEYDAN DAYAĞINA DÖNDÜ

BİNLERCE BALIKESİRLİ ŞEHİDİMİZİ UĞURLADI

KILIÇDAROĞLU'NDAN BALIKESİR MİTİNGİ

MİNİKLERİN FİNAL HEYACANI

İNCE BALIKESİR'DEN ENİŞTE OYU İSTEDİ

BALIKESİR BİZİ YALNIZ BIRAKMAZ

HIDIRELLEZ ŞENLİKLERİ ALMANYA'YA TAŞTI

BİGADİÇ ET VE SÜT FESTİVALİ RENKLİ GEÇTİ

AYDINLIK GELECEK, GENÇLERLE GELECEK

İPLERDEN SANAT ESERLERİ YARATTILAR

KARESİ'DEN UÇURTMA ŞENLİĞİ

Foto Galeri