Çok Okunanlar

Yerel

ALTIEYLÜL ORTAOKULU TÜBİTAK FUARI AÇILDI

Altıeylül Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı, 50 öğrenci tarafından hazırlanan 24 proje ile okul toplantı salonunda açıldı

Altıeylül Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı düzenlenen törenle açıldı. Fuarda 24 öğrenci tarafından danışman öğretmenler gözetiminde hazırladıkları 50 proje sergilendi. Altıeylül Ortaokulu Mustafa Demir, yaptığı açılış konuşmasında “TÜBİTAK ve Milli Eğitim Bakanlığımızın yapmış oldukları protokol gereği bu tür sergileri açma amacı öğrencilerimizin her hangi bir alanda ilgi duydukları bir alanda çalışma yapmaları, bu çalışmaları arkadaşlarına ve ilgi duyan diğer kişilere sergilemeleri. Yapmış oldukları bu çalışmalar neticesinde öz güvenlerini sağlamlaştırmalarıdır. Bu nedenle 50 civarı öğrenci arkadaşımız 24 proje ile danışman öğretmenlerimiz rehberliğinde bu fuara katkıda bulundular. Çok güzel eserler ortaya koydular. Bu nedenle öğretmenlerimizi, ailelerimizi ve kendilerini tebrik ediyorum.” dedi.

Konuşmanın ardından fuarın açılış kurdelesini; TÜBİTAK Balıkesir Temsilcisi Prof. Dr. Fatih Satıl, İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Mustafa Uraz, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Güleç, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mansur Bacanak ve Ercüment Kutlu birlikte kestiler.

Protokol üyeleri sergilenen projelere incelerken okul öğrencilerinin yaptığı mini flüt konseri ise beğeni topladı. İHA

45 MİLYONLUK VURGUN

FETÖCÜ POLİSLERE BASKIN

‘KEŞKE BİZİMDE DÖVİZİMİZ OLSAYDI'

BU İŞYERİNDE AMERİKAN TIRAŞI YOK

‘İYİ Kİ BU MEMLEKETİN EVLADIYIM'

ÇERKESLER FESTİVALDE BULUŞTU

KALEKİM'İN BALOSB'YE DEV YATIRIMI AÇILDI

PROTOKOLDEN ANKARA ÇIKARMASI

MİLLİ İRADE MEYDANI'NDA DEMOKRASİ NÖBETİ

‘15 TEMMUZ RUHU BİZİMLE'

KARESİ'DE LAVANTA HASADI YAPILDI

TIP FAKÜLTESİNDE MEZUNİYET SEVİNCİ

‘BALIKESİR AROMATİK BİTKİLERİN MERKEZİ OLACAK'

ŞAMLI PANAYIRI DOLU DİZGİN GEÇTİ

Foto Galeri