BAÜN'LÜ MİLLİ JUDOCUDAN ULUSLARARASI BAŞARI

Bakü’de “Türk Şurası Üniversite İdman Oyunları” müsabakalarında ikinci olarak gümüş madalya kazanan BAÜN Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencisi Judo Milli Takım sporcusu Nursel Eren Rektör V. Prof. Dr. Mehmet Baştürk’ü ziyaret etti

Balıkesir Üniversitesi (BAÜN) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencisi Judo Milli Takım sporcusu Nursel Eren, Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de gerçekleştirilen “Türk Şurası Üniversite İdman Oyunları” müsabakalarında +78 kg’da ikinci olarak gümüş madalya kazandı. Judo Milli Takımı da takımlar kategorisinde turnuva şampiyonu oldu.

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu 2018 yılı organizasyonları kapsamında 7-8 Nisan’da gerçekleştirilen müsabakaların ardından madalyası ile birlikte Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Baştürk’ü ziyaret eden Nursel Eren, kendilerine verilen destekler nedeniyle teşekkürlerini sundu. Ziyarette Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şakir Sakarya, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkan V. Nuran Acar, Judo Antrenörü Mehmet Yılmaz ve sporcular yer aldı.

Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Baştürk de Judo Milli Takımı’nda yer alan üniversite öğrencisi sporcuları, antrenör ve yöneticilerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Çok Okunanlar

ESKİ EŞİ VE ARKADAŞINI BIÇAKLADI

ASRIN İŞADAMLARI DERNEĞİ BALIKESİR ŞUBESİ KURULDU

BÜYÜKŞEHİR MECLİSİ TEMMUZ MESAİSİNE DEVAM EDİYOR

“DOĞUM BORÇLANMASINDAKİ ADALETSİZLİĞİ GİDERİN”

MİLLİ İRADE MEYDANI'NDA DEMOKRASİ NÖBETİ

‘15 TEMMUZ RUHU BİZİMLE'

KARESİ'DE LAVANTA HASADI YAPILDI

TIP FAKÜLTESİNDE MEZUNİYET SEVİNCİ

‘BALIKESİR AROMATİK BİTKİLERİN MERKEZİ OLACAK'

ŞAMLI PANAYIRI DOLU DİZGİN GEÇTİ

AK PARTİLİLER SEÇİM ZAFERİNİ KUTLADI

BİNLERCE BALIKESİRLİ ŞEHİDİMİZİ UĞURLADI

KILIÇDAROĞLU'NDAN BALIKESİR MİTİNGİ

MİNİKLERİN FİNAL HEYACANI

Foto Galeri