Çok Okunanlar

Yerel

EDREMİT EYLÜL’E AĞLADI

Edremit’te, 13 yaşında av tüfeği ile yaşamına son veren Eylül Akbulut, gözyaşları içinde toprağa verildi

Edremit, 13 yaşındaki ortaokul öğrencisi Eylül Akbulut’un erken yaşta ölümüne ağladı. Edinilen bilgiye göre, Avcılar Mahallesi Ortaokulu Müdürü Oktay ve halk oyunları eğitmeni İftadiye Akbulut’un tek kızı olan Eylül Akbulut, babasına ait av tüfeği ile yaşamına son verdi.

AİLESİNE VEDA MEKTUBU BIRAKTI

Korkunç olay iddiaya göre, ailenin Altınoluk Şahinderesi Mahallesi’nde evlerinde meydana geldi. Çok başarılı olan Eylül Akbulut’un bir süredir psikolojik tedavi gördüğü belirtilirken, intihar öncesi çok yakın olan arkadaşlarını telefonla arayarak ‘Bir daha görüşemeyeceğiz, kendinizi iyi bakın’ diyerek telefonla vedalaştığı ileri sürüldü. Arkadaşlarının daha sonra aramasına rağmen genç kıza ulaşamadıkları ve durumu ailesine bildirdikleri iddia edildi. Eve gelen önce anne ve daha sonra babanın girdiği kızın odasında korkunç manzara ile karşılaştıkları iddia edildi. Jandarma incelemesi sonrası genç kızın cesedi Bursa Adli Tıp Kurumu’na gönderilmişti.

Önceki gün cenazesi gelen küçük kız İkindi Namazı’na müteakip Altınoluk Köyü Camisi’nde kılınan Cenaze Namazı sonrası gözyaşları içinde toprağa verildi.

ANNENİN HALİ YÜREKLERİ DAĞLADI

Ailenin taziyeleri kabulünde gözyaşı sel oldu. Anne kızının tabutunu uzun süre okşaması ise yürekleri dağladı. Eylül’ün arkadaşları ise cenaze töreninde birbirlerine sarılarak acılarını hafifletmeye çalıştılar.

Cenaze Namazı’na; Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, İlçe Milli Müdürü Yusuf Koç, Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Muharrem Yenigün, öğretmenleri, aile yakınları ve okul arkadaşları katıldı. İHA

45 MİLYONLUK VURGUN

FETÖCÜ POLİSLERE BASKIN

‘KEŞKE BİZİMDE DÖVİZİMİZ OLSAYDI'

BU İŞYERİNDE AMERİKAN TIRAŞI YOK

‘İYİ Kİ BU MEMLEKETİN EVLADIYIM'

ÇERKESLER FESTİVALDE BULUŞTU

KALEKİM'İN BALOSB'YE DEV YATIRIMI AÇILDI

PROTOKOLDEN ANKARA ÇIKARMASI

MİLLİ İRADE MEYDANI'NDA DEMOKRASİ NÖBETİ

‘15 TEMMUZ RUHU BİZİMLE'

KARESİ'DE LAVANTA HASADI YAPILDI

TIP FAKÜLTESİNDE MEZUNİYET SEVİNCİ

‘BALIKESİR AROMATİK BİTKİLERİN MERKEZİ OLACAK'

ŞAMLI PANAYIRI DOLU DİZGİN GEÇTİ

Foto Galeri