ÖZEL ÇOCUKLARA ENGELSİZ PARK

Gönen’de bir dizi ziyaret gerçekleştiren Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Özel Eğitim Uygulama Merkezi’ni ziyaret ederek “Eğitim kurumunun bahçesinde özel çocuklarımız oyun parkına ihtiyacı varmış, Büyükşehir’den onlara helal olsun. Parkımız engelsiz olacak.” dedi

Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, ilçe ziyaretleri kapsamında Gönen’i ziyaret etti. Sabah Namazını Gönen Çarşı Camisi’nde kılan Kafaoğlu, Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar ve beraberindekilerle daha sonra meydanda bulunan Büyükşehir Belediyesi’ne ait Mobil Aşevi aracında vatandaşlara çorba ikramında bulundular. İlk olarak çarşı içerisinde bulunan esnafları ziyaret eden başkan Kafaoğlu; vatandaşlar ile bol bol sohbet etti ve hatıra fotoğrafları çekindi.

AK Parti İlçe Başkanlığı’nda; İlçe Başkanı Erdinç Odabaşı, Kadın Kolları Başkanı Firdevs Tümen, Gençlik Kolları Başkanı Talha Abdülkerim Nevşehir ve yönetimleri tarafından karşılanan Başkan Kafaoğlu’na çiçek hediye edildi.İlçe Başkanı Odabaşı “4 yıl sonra ilçe başkanlığımıza ilk kez bir Büyükşehir Belediye Başkanı ziyarette bulundu." dedi.

Daha sonra başkan Kafaoğlu ve beraberindekiler sırasıyla; Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar'ı ve Kaymakam Faruk Bekarlar'ı makamında ziyaret ederek, hatıra fotoğrafı çekindiler.

“GÖNEN HAK ETTİĞİ PAYI ALACAK”

Esnaf ziyaretleri ile devam eden program Gönen Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifindeki, Muhtarlar Toplantısı ile devam etti. Muhtarlara hitap eden Başkan Kafaoğlu “Göreve gelir gelmez su faturalarında indirim sağladık. 2018 yılını asfalt yılı ilan ettik. Gönen’de hak ettiği payı alacak. Gönen’de BASKİ’nin ciddi yatırımı var ve arıtma tesisi faaliyete geçti. 3 mahallenin su ve kanalizasyon problemi çözülüyor. Otobüs terminali yenileniyor, ihalesini yaptık. İlçelerin en acil olan sorunlarına öncelik veriyoruz. Gönen’in sorunlarını biliyoruz ve muhtarlarımızı önemsiyoruz. Muhtarlar bizim siyasette yol arkadaşımız. Sizler seçilmiş kişiler olarak halkın sorunlarını en iyi bilenlersiniz. Uyum içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Dedikodu üretmeden çalışmalarımızı hızlandıracağız." dedi.

ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

Başkan Kafaoğlu daha sonra 2007 yılında Tunceli Pülümür ilçesinde hain saldırı sonucunda şehit olan Mustafa Aslan'ın ailesini ziyaret ederek acılarını paylaştı. Kafaoğlu ziyaretten sonra Gönen Özel Eğitim Uygulama Merkezini ziyaret ederek gönülleri sevgi ile dolu çocuklarla birlikte olmanın mutluluğunu yaşadı. Özel çocuklar Kafaoğlu’nu mehteran gösterisi ile karşıladı.

“BÜYÜKŞEHİR’DEN ONLARA HELAL OLSUN”

Kafaoğlu; çocuklarla yakından ilgilendi, okul yönetimine, ailelere ve çocuklara da müjde vererek “Bu yavrularımız bizim yavrularımız. Bu tür eğitim kurumlarının artması lazım. Büyükşehir Belediyesi olarak Bandırma’da bunu gibi eğitim birimimiz var. Mehter takımını dinledik. Ben de İmam Hatip Lisesi’nde mehter takımında görev alan birisi olarak çok mutlu oldum. Eğitim kurumunun bahçesinde özel çocuklarımız oyun parkına ihtiyacı varmış, Büyükşehir’den onlara helal olsun. Parkımız engelsiz olacak.” diye konuştu.

Çok Okunanlar

ESKİ EŞİ VE ARKADAŞINI BIÇAKLADI

ASRIN İŞADAMLARI DERNEĞİ BALIKESİR ŞUBESİ KURULDU

BÜYÜKŞEHİR MECLİSİ TEMMUZ MESAİSİNE DEVAM EDİYOR

“DOĞUM BORÇLANMASINDAKİ ADALETSİZLİĞİ GİDERİN”

MİLLİ İRADE MEYDANI'NDA DEMOKRASİ NÖBETİ

‘15 TEMMUZ RUHU BİZİMLE'

KARESİ'DE LAVANTA HASADI YAPILDI

TIP FAKÜLTESİNDE MEZUNİYET SEVİNCİ

‘BALIKESİR AROMATİK BİTKİLERİN MERKEZİ OLACAK'

ŞAMLI PANAYIRI DOLU DİZGİN GEÇTİ

AK PARTİLİLER SEÇİM ZAFERİNİ KUTLADI

BİNLERCE BALIKESİRLİ ŞEHİDİMİZİ UĞURLADI

KILIÇDAROĞLU'NDAN BALIKESİR MİTİNGİ

MİNİKLERİN FİNAL HEYACANI

Foto Galeri