VALİ YAZICI SAHURU GENÇLERLE YAPTI

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve gönüllü gençlerin bulunduğu sahur programına katılan Vali Ersin Yazıcı; gençlerle sohbet ederek, tavsiyelerde bulundu

Vali Ersin Yazıcı, gençlerle sahurda bir araya geldi. Vali Yazıcı; gençlere birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarına devam etmelerini söyledi. Gençlere kendi deneyim ve tecrübelerinden bahseden ve iyi bir gelecek için çok çalışmak gerektiğini ifade eden Vali Ersin Yazıcı; gönüllü gençlere, hedefleri, hayalleri ve meslek seçimleriyle ilgili tavsiyelerde bulunarak, hedeflerini yüksek tutmalarını istedi.

“GENÇLERİMİZİ HAYATA EN İYİ ŞEKİLDE HAZIRLAMALIYIZ”

Gençlerle sohbet eden ve onlarla birlikte sahur yapmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Yazıcı "Balıkesir ve Altıeylül Gençlik Merkezlerinin düzenlediği sahur programında gençlerimize eşlik ettik. Geleceğimiz olan gençlerimizle aynı sofrada sahur yaptık. Geleceğimizin teminatı gençlerimizle konuşma, dertlerini dinleme fırsatı bulduk. Gençlerimizi hayata en iyi şekilde hazırlamalıyız. Gençlerimize yatırım bizim görevimizdir. Emek verilince neler yapılabileceğini anlamak bakımından bu organizasyon anlamlı olmuştur. Valilik olarak geleceğimizin teminatı gençlerimize ne kazandırabiliriz, neler katabiliriz diye var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bu programın hazırlanmasında başta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum." diye konuştu.Program, yapılan sahur duasının ardından son buldu. Altıeylül Gençlik Merkezi’nde düzenlenen sahur programına; Vali Ersin Yazıcı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, Altıeylül Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Akan, Karesi Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Adem Özalp, Okul Sporları Şube Müdürü Bilal Gölen, Şube Müdürü M. Cem Hamzaoğlu, Balıkesir Gençlik Merkezi Müdürü Ersin Güçlü ile gönüllü gençler katıldı.

Çok Okunanlar

BAŞIMIZ SAĞOLSUN

YILMAZ: BALIKESİR'İ HER YERDE ÖVÜN

MAYIS AYINDA 2 BİN 636 KONUT SATILDI

YOL VERME TARTIŞMASI MEYDAN DAYAĞINA DÖNDÜ

BİNLERCE BALIKESİRLİ ŞEHİDİMİZİ UĞURLADI

KILIÇDAROĞLU'NDAN BALIKESİR MİTİNGİ

MİNİKLERİN FİNAL HEYACANI

İNCE BALIKESİR'DEN ENİŞTE OYU İSTEDİ

BALIKESİR BİZİ YALNIZ BIRAKMAZ

HIDIRELLEZ ŞENLİKLERİ ALMANYA'YA TAŞTI

BİGADİÇ ET VE SÜT FESTİVALİ RENKLİ GEÇTİ

AYDINLIK GELECEK, GENÇLERLE GELECEK

İPLERDEN SANAT ESERLERİ YARATTILAR

KARESİ'DEN UÇURTMA ŞENLİĞİ

Foto Galeri