Çok Okunanlar

Yerel

VALİ YAZICI SAHURU GENÇLERLE YAPTI

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve gönüllü gençlerin bulunduğu sahur programına katılan Vali Ersin Yazıcı; gençlerle sohbet ederek, tavsiyelerde bulundu

Vali Ersin Yazıcı, gençlerle sahurda bir araya geldi. Vali Yazıcı; gençlere birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarına devam etmelerini söyledi. Gençlere kendi deneyim ve tecrübelerinden bahseden ve iyi bir gelecek için çok çalışmak gerektiğini ifade eden Vali Ersin Yazıcı; gönüllü gençlere, hedefleri, hayalleri ve meslek seçimleriyle ilgili tavsiyelerde bulunarak, hedeflerini yüksek tutmalarını istedi.

“GENÇLERİMİZİ HAYATA EN İYİ ŞEKİLDE HAZIRLAMALIYIZ”

Gençlerle sohbet eden ve onlarla birlikte sahur yapmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Yazıcı "Balıkesir ve Altıeylül Gençlik Merkezlerinin düzenlediği sahur programında gençlerimize eşlik ettik. Geleceğimiz olan gençlerimizle aynı sofrada sahur yaptık. Geleceğimizin teminatı gençlerimizle konuşma, dertlerini dinleme fırsatı bulduk. Gençlerimizi hayata en iyi şekilde hazırlamalıyız. Gençlerimize yatırım bizim görevimizdir. Emek verilince neler yapılabileceğini anlamak bakımından bu organizasyon anlamlı olmuştur. Valilik olarak geleceğimizin teminatı gençlerimize ne kazandırabiliriz, neler katabiliriz diye var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bu programın hazırlanmasında başta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum." diye konuştu.Program, yapılan sahur duasının ardından son buldu. Altıeylül Gençlik Merkezi’nde düzenlenen sahur programına; Vali Ersin Yazıcı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, Altıeylül Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Akan, Karesi Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Adem Özalp, Okul Sporları Şube Müdürü Bilal Gölen, Şube Müdürü M. Cem Hamzaoğlu, Balıkesir Gençlik Merkezi Müdürü Ersin Güçlü ile gönüllü gençler katıldı.

45 MİLYONLUK VURGUN

FETÖCÜ POLİSLERE BASKIN

‘KEŞKE BİZİMDE DÖVİZİMİZ OLSAYDI'

BU İŞYERİNDE AMERİKAN TIRAŞI YOK

‘İYİ Kİ BU MEMLEKETİN EVLADIYIM'

ÇERKESLER FESTİVALDE BULUŞTU

KALEKİM'İN BALOSB'YE DEV YATIRIMI AÇILDI

PROTOKOLDEN ANKARA ÇIKARMASI

MİLLİ İRADE MEYDANI'NDA DEMOKRASİ NÖBETİ

‘15 TEMMUZ RUHU BİZİMLE'

KARESİ'DE LAVANTA HASADI YAPILDI

TIP FAKÜLTESİNDE MEZUNİYET SEVİNCİ

‘BALIKESİR AROMATİK BİTKİLERİN MERKEZİ OLACAK'

ŞAMLI PANAYIRI DOLU DİZGİN GEÇTİ

Foto Galeri