AK Parti Balıkesir İl Teşkilatında yeni yönetim heyecanı dorukta. Yeni İl Başkanı Ekrem Başaran’ın yaptığı çağrı ile teşkilatta görev almak isteyenler Koordinatör Milletvekilli Şahin Tin ile mülakat yaptı. Yeni yönetimin oluşturulmasında sona gelindi.

 

AK Parti İl Başkanlığına Ekrem Başaran’ın atanmasıyla önemli bir değişim rüzgarı yakalayan AK Parti İl Teşkilatında yeni yönetim oluşturma çalışmalarında sona yaklaşıldı. İlk etapda yönetimde aktif görev almak isteyen partililer için “Şimdi yeniden tek yürek Balıkesir için yollara düşme vakti” diyerek  herkesi görev almaya çağıran Ekrem Başaran, geçen sürede toplanan başvuruları değerlendirmek üzere Koordinatör Milletvekili Şahin Tin ile yönetim kurulu için yapılan başvuruları değerlendirmeye alarak adaylarla tek tek görüşme yaptı. Dün İl binasında gerçekleşen değerlendirme görüşmelerine 200 üzerinde partili katıldı.

 

Görüşmelerden sonra oluşturulan Yönetim Kurulu listesi Genel Merkez tarafından değerlendirildikten sonra tüm Balıkesir kamuoyuna duyurulacak.