“Tarım ve Orman Bakanı Danışmanı ve Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Zülfikar Bayraktar, İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız’ı ziyaret etti.”

İlin eğitim durumu, yürütülen projeler, uzaktan eğitim süreci ve Covid-19 kapsamında okullarda alınan tedbirler hakkında İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız’dan bilgi alan Tarım ve Orman Bakanı Danışmanı ve Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Zülfikar Bayraktar; 17 Eylül Üniversitesi olarak Covid-19 döneminde “Çocuklarda Eğitim” ve “Sosyal Medya Bağımlılığı” konularında gerçekleştirilebilecek çalışmalarda İl Millî Eğitim Müdürlüğüyle birlikte çalışmaya ve akademisyen desteği vermeye hazır olduklarını; ihtiyaç duyulması halinde öğretmen ve öğrenciler için uzaktan eğitim seminerleri düzenleyebileceklerini belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, Doç. Dr. Zülfikar Bayraktar’a nazik ziyaretleri için teşekkür ederek 17 Eylül Üniversitesi ile birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacaklarını ifade etti.