AK Parti’nin gözde ilçe belediye başkanıyla memur sevgilisinin yasak aşkı, Büyükşehir Belediyesi’nde Yalan Rüzgarı dizisi gibi izleniyor. İkinci yenge, başkanın nikahlı karısı gibi çalıştığı birimde kasıla kasıla geziyor!

Cuma, kandil, bayram mesajlarında islami edebiyat parçalıyorlar, namus, ahlak, kul hakkı dediğin zaman mangalda kül bırakmıyorlar, söz konusu uçkur olunca belediyede kılıç-kalkan oynuyorlar. Yazık size!

Atalarımız boşuna dememiş ‘Kırkından sonra azanı teneşir paklar’ diye. Şu bizim AK Partili ilçe belediye başkanları da aynen öyle. Dün biri ikisi derken metres tutmak baya moda oldu. Büyükşehir Belediyesi’nde son günlerde bu yasak aşk konuşuluyor...

Yasak aşkın bir tarafı kelli felli bir ilçe belediye başkanı. Tabi ki evli. Hanım, ilçede duruyor. Başkanımız sık sık vazife icabı(!) Balıkesir’e geliyor. İkinci yengeyle ilişki aslında yıllara dayanıyor. Ancak olay aşk Büyükşehir’de yeni yeni gündeme geliyor.

Konu YENİSÖZ’ün radarına nasıl girdi derseniz o da yengenin şımarıklığı. İkinci yenge başkanın nikahlı karısı gibi çalıştığı yerde burnundan kıl aldırmıyormuş...