Deva Partisi Balıkesir İl teşkilatı, Bandırma’da temaslarda bulundular. Ülke ekonomimizin lokomotifi sayılan kuruluşlara ev sahipliği yapan Bandırma DEVA Partili’lerin yoğun ziyaret programına tanıklık etti.

Balıkesir İl Başkanı Av. Kemal Aydemir, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Bandırma İlçe İstişare Sorumluları Ceylin Akbaştan Kılıç ile Halil Şen’den oluşan heyet, Bandırma’da  iş kadını kimliğiyle de tanınan İlçe Başkanı Dr. Ayşegül Özdemir tarafından karşılandı.  İlçe Parti binası ziyareti  sonrası Bandırma Ticaret Borsası’na geçerek Başkan Halit Sezgin ile görüşen heyet, burada Bandırma başta olmak üzere, ülkemizin içinde bulunduğu zor duruma dair fikir alışverişinde bulundular ve karşılıklı olarak çözüm önerilerini tartıştı.

 

Erdek İlçe Başkanı Murat Sever’in de heyete katılması sonrasında Tek Gıda İş Sendikasını ziyaret eden Deva Partililer, burada sendika başkanı Suat Karlıkaya tarafından ağırlandılar. Sendika ve sendikacılık üzerine yoğunlaşan sohbette, Deva Partisi’nin emek ve emek örgütlerine dair yaklaşımı net olarak paylaşıldı ve ortaya konuldu.

 

Akabinde Bandırma Ticaret Odası’na geçerek Başkan Mehmet Kılkışlı’yla bir araya gelen heyet, burada Başkan tarafından Bandırma ticaret erbabının içinde bulunduğu duruma dair bilgilendirme konuşmasını dinleyerek, çözüm önerilerini sıraladılar ve destek olmak adına ellerinden gelen ne varsa yapacaklarını söylediler.