Hepsiburada, deprem bölgesinde yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleriyle depremden etkilenen çocuklar, gençler ve aileleri için verdiği desteği sürdürüyor.

Hepsiburada, deprem bölgesinde yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleriyle depremden etkilenen çocuklar, gençler ve aileleri için verdiği desteği sürdürüyor. Bu doğrultuda şirketin sosyal sorumluluk projesi ’Bir Gülüş Yeter’ deprem bölgesindeki çocukların yüzünü güldürmeye devam ediyor.
Hepsiburada, deprem bölgesinde yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleriyle depremden etkilenen çocuklar, gençler ve aileleri için verdiği desteği sürdürüyor. ’Hepsiburada Sözü’ sloganıyla deprem bölgesine yönelik pek çok projeyi hayata geçiren şirket, bu projelerin bir parçası olan ’Bir Gülüş Yeter’ etkinlikleriyle çocuklarla bir araya gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde 'Bir Gülüş Yeter' ile Hatay İskenderun’un Orhangazi ve Bitişik Köylerinde 500’den fazla çocukla bir araya gelerek çeşitli etkinlikler düzenlendi.
Çocukların güzel zaman geçirmesi amacıyla düzenlenen ve gün boyu devam eden eğlenceli aktiviteler ve oyunlar çocuklar için özel olarak hazırlanan alanda gerçekleşti. Düzenlenen etkinliklere Hepsiburada çalışanlarından oluşan HepsiGönülden gönüllüleri de katılarak çocuklarla beraber oyunlar oynayıp, atölye çalışmaları gerçekleştirdiler. 23 Nisan’dan beri depremden etkilenen bölgelerde devam eden Hepsiburada Bir Gülüş Yeter etkinlikleri ile bu zamana kadar toplam 3000’den fazla çocuğa ulaşılmış oldu. Projenin Temmuz ve Ağustos aylarında da çocuklarla buluşmaya devam edeceği bildirildi.