AK Parti Balıkesir Milletvekili, MKYK Üyesi, TBMM Adalet Komisyonu Katip Üyesi ve KEFEK Komisyonu Üyesi Av. Belgin Uygur, İlçe Teşkilatlarına ziyarette bulundu. Susurluk, Manyas, Gönen ve Bandırma AK Parti İlçe teşkilatlarını ziyaret eden Milletvekili Uygur, teşkilat üyeleri ile bir araya gelerek çalışmalarla ilgili istişare gerçekleştirdi. AK Parti teşkilatları, Milletvekili Uygur’u AK Parti MKYK Üyesi seçilmesi sebebiyle çiçeklerle karşılayarak, tebrik ettiler.

İlk durağı Susurluk teşkilatı olan Milletvekili Uygur, İlçe Başkanı Melih Bağırgan, İl Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Güngör ve teşkilat üyeleri ile bir araya gelerek ilçede yapılan çalışmaları değerlendirdi. Ardından Manyas’a geçen Uygur, burada da İlçe Başkanı Yıldız Barçin ve teşkilatla istişare toplantısı gerçekleştirdi. Gönen İlçe teşkilatını ziyaretinde ise İlçe Başkanı Merve Üncük İşgüden, İl Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Altıntaş ve teşkilatla bir araya geldi. Gönen İlçe Teşkilatı Avukatlar günü dolayısıyla pasta keserek Milletvekili Uygur’un Avukatlar Günü’nü kutladı. Son olarak Bandırma İlçe Teşkilatını ziyaret eden Milletvekili Uygur, burada da İlçe Başkanı Mehmet Doğan ve teşkilat ile ilçedeki çalışmaları değerlendirdikleri bir toplantı gerçekleştirdiler.

Milletvekili Uygur şunları ifade etti; “Bugün Susurluk, Manyas, Gönen ve Bandırma teşkilatlarımızı ziyaret ederek, İlçe yönetimlerimiz, Kadın Kollarımız ve Gençlik Kollarımız ile bir araya geldik. Teşkilat mensuplarımızla hem hasbihal ettik hem ilçelerdeki çalışmalarımızı değerlendirdik. Davamıza gönül vermiş olan tüm teşkilatımız, Kadın Kollarımız ve Gençlik Kollarımız ile birlikte inandığımız yolda 19 yıldır olduğu gibi azimle çalışmaya devam ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bugüne kadar ekonomiden demokrasiye, eğitimden sağlığa, ulaşımdan turizme, tarımdan ticarete kadar her alanda gerçekleştirdiğimiz reformlarla Türkiye'yi şaha kaldırdık. AK kadrolarımızla birlikte aynı heyecanla, aynı aşkla 2023 hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. 19 yıldır millete hizmet için ilerlediğimiz bu yolda aynı kararlılıkla yürümeye devam edeceğiz. Bugün teşkilat ziyaretlerimde yol arkadaşlarımız ile ilçelerimizdeki çalışmaları değerlendirdik. Büyük bir gayretle hemşehrilerimizin derdiyle hemhal olan, gönlüne dokunan, samimiyetle hizmet eden AK Kadrolarımızla bu yolda birlikte yürümekten çok mutluyum. AK Parti 7. Olağan Kongremizde MKYK üyesi seçilmem dolayısıyla tebrikleri ve hayır duaları için teşkilatlarımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum ” dedi.