Ak Parti Balıkesir İl Teşkilatı, parti içi eğitim çalışmalarının startını verdi. Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cemal Zehir, “Son 40 yılda Ekonomik Göstergeler” konusunda Ak kadroları bilgilendirdi.

Teşkilat üyeleri için çok kapsamlı bir eğitim programı hazırladıklarını dile getiren Ak Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, “Teşkilat eğitimi Cumhurbaşkanımız ve Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın önem verdiği ve talimatlarının ardından hazırlanmaya başlayan bir çalışma. Ak Parti Genel Merkezi Tanıtım Medya, Ar-Ge ve Teşkilat başkanlıklarımızla birlikte bu çalışmaları yürütüyoruz.  Bugüne kadar birçok konuda vizyon projeler ortaya koyan AK Parti, aslında siyaset akademisi ve parti içi eğitimleri ile vizyonunu net bir şekilde ortaya koyuyor.  Bugüne kadar bu çalışmanın uğraşını verdiğimiz gibi bundan sonra da vermeye devam edeceğiz. İnşallah eğitim çalışmaları sayesinde birçok kardeşimiz hem kadrolarda ciddi anlamda ülke yönetimi noktasında geldiğimiz boyut, partimizin misyonu, vizyonu  2023 ve 2053 hedeflerini nasıl hayata geçireceğimizi ortaya koyacak bir çalışmayı hep birlikte gerçekleştireceğiz. Bu hafta Cuma, Cumartesi ve Pazar günü hazırladığımız eğitim programlarıyla Ak Kadrolarımızın daha donanımlı hale gelmesi için çalışmalarımızı başlatmış bulunuyoruz. ”

 “HEDEFİMİZ 2023, BU NEDENLE SAFLARI SIKI TUTACAĞIZ”

2023 seçimlerine gidilen bu süreçte AK Parti karşıtlığı ve Recep Tayip Erdoğan’ı bir daha cumhurbaşkanı yapmamak için bugüne kadar bir araya gelmeyen yapıları birlikte görüyoruz. ‘En büyük zulmü tek parti döneminde gördük.’ diyenler sırf AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan iktidardan gitsin diye Muhalefet partilerinin yanında ileri karakol olmuş vaziyette. Biz safları sık tutacağız. Daha iyi çalışmalar yapacağız. Bugüne kadar olduğu gibi önümüzdeki seçimde de bu farkımızı ortaya koyacağız. 19 yıldır Türkiye’de yapılamayanı ve/veya yaptırılmayanı yapan, hayal eden ve gerçekleştiren bir Ak Parti var. Çünkü, bizim yoldaşımızda, sevdamız da milletimizdir. Parti içi eğitimlerimizin hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.