Cumhuriyet Halk Partisi Altıeylül İlçe Başkanı Hakan Şehirli, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte saha çalışmalarına devam ediyor. Kalabalık cadde ve Pazar yerlerine stant kurduklarını dile getiren CHP Altıeylül İlçe Başkanı Hakan Şehirli, vatandaşlara aile sigortası başta olmak üzere iktidara geldiklerinde yapacakları vaatleri anlattıklarını belirtti.

Cumhuriyet Halk Partisi Altıeylül İlçe Başkanı Hakan Şehirli, seçim tarihinin açıklanmasının ardından saha çalışmalarında vites yükselttiklerini belirtti. Bir süredir saha çalışmalarıyla öne çıkan CHP Altıeylül İlçe Başkanlığı, kalabalık cadde ve pazaryerinde kurdukları stantlarda vatandaşlara parti vaatlerini aktarıyor. CHP’nin iktidara gelmesi durumunda hayata geçireceği aile sigortası başta olmak üzere birçok vaadin vatandaş nezninde büyük ilgi gördüğünü kaydeden CHP Altıeylül İlçe Başkanı Hakan Şehirli, “ Bizler seçim tarihi belirlenmeden önce başlattığımız saha çalışmalarına 14 Mayıs tarihinin açıklanmasının ardından daha da ağırlık verdik. Bu kapsamda ilçemizdeki önemli cadde, sokak,  bölge, pazaryeri kısacası vatandaşlarımıza kolaylıkla ulaşabileceğimiz noktalarda stantlar açıyoruz. Bu stantlarda vatandaşlarımıza iktidara geldiğimizde ilk bir haftada, ilk 100 günde yapacağımız vaatlerimizi anlatıyoruz. Ayrıca bu programlarda partimize yeni neferler kazandırmak adına üye kayıtları yapıyoruz. Her geçen gün ailemizi büyütüyoruz. Bu çalışmalarımıza katkı sunan Kadın Kollarımızın değerli üyelerine, mahalle temsilcilerimize ve yönetici arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. 

 

“BİZİ BU İKTİDARDAN

KURTARIN DİYORLAR”

 

Saha çalışmalarında vatandaşın iktidara gösterdiği tepkilere şahit olduklarını belirten CHP Altıeylül İlçe Başkanı Hakan Şehirli, “Bu iktidar ülkeyi yönetemez hale geldi. Her geçen gün hayat pahalılığından dolayı vatandaşımızın alım gücü azalıyor. Marketlerde çalışanlar her gün zamlı etiketleri değiştirmekten başı döndü. Pazaryerinde sepetler yarı boş eve gidiyor. Kasaplarda kiloyla alınan kıyma artık gramla alınır hale geldi.  Artık vatandaşın bu düzene tahammülü kalmadı. Bir an önce sandıkların kurulup bu iktidarı göndermek istiyor. Ülkemize yeniden ümit olacak altılı masanın vaatleri ve projelerine büyük ilgi gösteriyorlar. Gittiğimiz her yerde bizi bu iktidardan kurtarın diyorlar” dedi. 

 

“ESNAFIMIZIN DA YÜZÜ GÜLECEK”

Esnafların sorunlarının belirlenmesine yönelik çalışmaların her hafta yeni bir iş alanıyla devam ettiğini dile getiren CHP Altıeylül İlçe Başkanı Hakan Şehirli, “ Genel Merkezimiz tarafından şehirlerdeki esnafların sorunlarının belirlenmesi adına bir çalışma başlatıldı. Bizde her hafta bir meslek grubuna yönelik detaylı bir rapor hazırlıyoruz. İktidara geldiğimizde en önemli vaatlerimizden biri de esnaf bakanlığını kurmak. Sadece sorunların tespiti değil aynı zamanda çözüm önerilerini de belirliyoruz. Biz ilçemizdeki esnaflarımıza yaptığımız ziyaretleri rapor haline getirip partimizin ilgili birimleriyle paylaşıyoruz. CHP iktidarında esnafımızın sorunları çözüme ulaştıracağız ve onların yüzlerini güldüreceğiz” dedi.