Perakende mağaza zinciri ile büyümeye devam ve ev yaşam ürünleri kategorisinde 2011 yılından bu yana hizmet veren Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekliyor. Balıkesir’de ilk mağazasını açmaya hazırlanan Evidea, 12 Ağustos Perşembe günü Edremit Novada AVM’nin 2.kısım 1. katında hizmete giriyor.

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea, mağaza zincirini büyütmeye devam ediyor. Balıkesir’de ilk mağazasını 12 Ağustos’ta Edremit Novada AVM’nin 2.kısım 1. Katında açmaya hazırlanan Evidea, tüketicilere keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

1.500 m2 büyüklüğündeki mağaza konseptiyle ferah bir alışveriş deneyimi sunan Evidea, 12-22 Ağustos tarihleri arasında geçerli olan açılış özel kampanyasıyla, elektrikli ev aletleri dışındaki tüm ürünlerde 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlara anında 100 TL indirim kazandırıyor.

Ev dekorasyonunda her ihtiyacı karşılamaya yönelik ürünleriyle kalitesinden ödün vermeyen Evidea, her yaşa ve her tarza hitap ediyor. Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi ve markalı ürünlere erişim imkanı sunan Evidea, güçlü organizasyon yapısı ve deneyimli kadrosuyla tüketicilerin ilk adresi oluyor.

2025 yılı sonunda çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alacak 110 mağazaya ulaşmayı hedefleyen Evidea, geniş mağaza konsepti ve zengin ürün yelpazesiyle ev ve yaşam sektörünün lider markalarından olmaya devam ediyor.