AK Parti Balıkesir Milletvekili, MKYK Üyesi, TBMM Adalet Komisyonu Kâtip Üyesi ve KEFEK Komisyonu Üyesi Av. Belgin Uygur, Balya’da ziyaretlerde bulundu.

Narlı, Ali Demirci, Hacı Hüseyinli, Çakallar mahallelerini ziyaret eden Uygur, tek tek herkesle selamlaştı hal hatır sordu ve taleplerini aldı. Balya İlçe Başkanlığını Ziyaret edip teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen Milletvekili Uygur, partide önceki dönemlerde görev almış İlçe Başkanlığı, Belediye Başkanlığı, Meclis Üyeliği ve Yönetim kurulu üyeliği yapmış üyelere ve şuan hala görevde olan üyelere ev ziyaretlerinde bulundu. Geçmiş tecrübelerinden istifade edip önceki dönem ve şimdiki dönem tüm teşkilat mensuplarıyla durmadan yorulmadan omuz omuza yürümekten mutluluk duyduğunu ifade etti. SS Çakallar Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Mali Genel Kurul Toplantısına katılan Uygur, Kooperatif başkanı ve yönetim kurulu üyelerine yaptıkları çalışmalarda başarılar diledi.

Ziyaretlerle ilgili olarak Milletvekili UYGUR; “Memleketimizi adım adım dolaşmaya, ilk günkü aşkla ve şevkle gönüllere dokunmaya devam ediyoruz. Bizim için kazanılacak her gönül, yolumuza yoldaş olacak her fikir kıymetli. Biz büyük bir aileyiz. 2023, 2053, 2071 hedeflerimize ulaşmak için, ülkemizi daha müreffeh seviyelere çıkarmak için, çocuklarımızın masum gülümsemelerini koruyabilmek ve onlara güzel bir gelecek bırakabilmek için durmadan, yorulmadan çalışıyoruz” dedi.  Milletvekili Uygur’ a ziyaretleri boyunca AK Parti İl Başkan Yardımcısı Cüneyt Kaba, AK Parti Balya İlçe Başkanı Cüneyt Çalışkan, Kadın Kolları Başkanı Hamide Çoban, Gençlik Kolları Başkanı İlyas Tekin, Belediye Meclis Üyeleri ve AK Parti Balya teşkilat mensupları eşlik etti.