AK Parti MKYK Üyesi, Balıkesir Milletvekili, Adalet Komisyonu Kâtip Üyesi ve KEFEK Komisyonu Üyesi Av. Belgin Uygur, ilçe ziyaretleri kapsamında Kepsut’ ta temaslarda bulundu.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, öncelikle AK Parti Kepsut İlçe Başkanlığı’nda partililerle bir araya geldi. Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, Kadın Kolları Başkanı Selma Özkarasu, Gençlik Kolları Başkanı Ömer Kırcalı, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Tayfun Deniz ve Ali Çetin Kayagür ile birlikte teşkilat ile bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Ardından Kepsut Belediye Başkanlığına geçen Milletvekili Uygur burada İsmail Cankul’dan ilçede yürütülen faaliyetler ve yatırımlar hakkında bilgi aldı. Belediye personeli ile selamlaşan Uygur, çalışmalarında başarılar diledi. 

 

KEPSUT’U MAHALLE MAHALLE GEZDİ

 

Milletvekili Belgin Uygur, Kepsut Ziyareti kapsamında İsaalan, Durak, Gökköy ve Bükdere mahallelerini ziyaret etti, vatandaşlarla bir araya geldi, talepleri dinledi. Uygur, ziyaretleri ile ilgili olarak “Ziyaretlerimiz sırasında sokak sokak gezip hemşerilerimizle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyorum. Biz tüm teşkilatımızla birlikte uyum içinde, birlik ve beraberlik içerisinde hemşerilerimize hizmet etmek için gece gündüz gayret ediyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde hayali olmayanın hedefi, hedefi olmayanın yolu olmaz düsturuyla, hedefimiz 2023, hayalimiz Daha Büyük ve Daha Güçlü Bir Türkiye, yolumuz Sayın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yolu.  Her şey Balıkesir için, her şey Türkiye için. Bu birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyor, bugün de Vefalı Yurt Kepsut’umuzda bizleri samimiyetle, güler yüzle ağırlayan kıymetli hemşerilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.