Marmara Adası'nda mermer fabrikasında çalışan Maden Mühendisi Canan Tosun, patronu Fatih Uygun tarafından darp edildiğini, patronunun kendisini bıçakla kovaladığını ve üzerine araba sürdüğünü iddia etti. İfadesi alındıktan sonra serbest bırakılan Fatih Uygun, tekrar gözaltına alındı. Uygun, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

BIÇAKLA FABRİKADA KOVALADI
İddiaya göre mermer fabrikasında çalışan Canan Tosun Ve patronu Fatih Uygun Arasında çıkan tartışma, kısa sürede kavgaya dönüştü. Fatih Uygun, Canan Tosun’u önce darp etti, ardından da bıçakla kovaladı. Fabrikadan koşarak uzaklaşan Canan Tosun, hastaneden darp raporu aldı. Olay sosyal medyada gündeme oturdu. Genç kıza binlerce destek mesajı yağdı.


ARABASINI ÜZERİNE SÜRDÜ
Öte yandan yaşananlar güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde Canan Tosun. Koşarak uzaklaşırken, Fatih Uygun Olduğu belirtilen kişi de bıçakla Canan Tosun’un peşinden koştuğu görüldü.Canan Tosun, bir süre koştuktan sonra 2 kere yere düştü, bu arada Fatih Uygun Araca binerek Canan Tosun’un üzerine doğru araba sürmesi de kameralara yansıdı.

DARP EDEN PATRON TUTUKLANDI
Canan Tosun, Fatih Uygun’dan şikayetçi oldu. Jandarma ekiplerince gözaltına alınan Fatih Uygun savcılıkta alınan ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Daha sonra hastaneye giderek darp raporu alan Canan Tosun, yeniden şikayetçi oldu ve tekrar gözaltına alınan Fatih Uygun adliyeye sevk edildikten sonra tutuklandı.